header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

21 листопада – День Гідності та Свободи

DSC 036421 листопада 2017 року о 11.30 год. в Тисмениці біля пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні за участю керівництва і працівників Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації, Тисменицької міської ради, районних органів виконавчої влади, духовенства, представників громадських організацій, молоді, громадськості відбулося віче з нагоди Дня Гідності та Свободи.

DSC 0370

DSC 0347

Героїв України, що полягли за волю Батьківщини, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє нашої держави – учасників Революції гідності та воїнів АТО, – вшановано хвилиною мовчання.

Віче-реквієм почалося з покладання квітів до пам’ятника. Квіти покладали голова районної ради Тетяна Градюк, голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак та молодь міста Тисмениця.

DSC 0348

Священики церков м. Тисмениця – Святого Миколая, Архистратига Михаїла отці Руслан Андрусяк та Ігор Пилипчук відслужили короткий молебень.

DSC 0357

З промовою до учасників віче-реквієму звернулася голова районної рали Тетяна Градюк, наголосивши, що данина сьогоднішній свободі і незалежності нашої держави – це жертовність, мужність, відвага і покладені життя багатьох активістів Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, Героїв України, що донині відстоюють незалежність рідної держави в зоні антитерористичної операції, тому особистий обов’язок і свідчення гідності кожного – зробити все заради торжества справедливості та віддання гідної шани Героям України, які прагнули світлого, європейського майбутнього для нашої Батьківщини.

DSC 0383

Звучала патріотична програма у виконанні юних талантів Тисмениччини.

DSC 0387

DSC 0398

Довідково: День Гідності та Свободи встановлено Указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 872/2014 з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda