header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

DSC 032109 листопада 2017 року працівники закладів культури та майстри народного мистецтва Тисменицького району відзначали своє професійне свято, з нагоди якого у Народному домі міста Тисмениця відбулися урочисті заходи.

Запрошених майстрів мистецької сфери прийшли привітати керівники району – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, начальник відділу культури районної державної адміністрації Олександра Стефінко, художній керівник Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк Ігор Дем’янець.

DSC 0229

Тетяна Градюк та Степан Мандибур вітали учасників професійного свята, дякуючи їм за щоденний ентузіазм, творчий підхід до праці, популяризацію української культури і мистецтва, розвиток мистецьких талантів і клопітну працю, незважаючи на обставини в суспільстві, адже держава, яка має давню культуру, починаючи від трипільської і до сьогодення, та національну самобутність, ніколи і ніким не може бути завойована.

DSC 0233

DSC 0267

DSC 0287

DSC 0239

Творчий потенціал Тисмениччини засвідчив і високий рівень проведення фестивалю української народної пісні, який відбувся нещодавно у Підліссі. Тож за невтомний творчий пошук та служіння мистецтву, збереження і примноження духовних скарбів нашого народу, багаторічну діяльність Тетяна Градюк і Степан Мандибур нагородили працівників культури спільними грамотами голів районної ради та районної державної адміністрації.

DSC 0259

DSC 0215

За високий професіоналізм та відданість обраній справі нагороди вручала й Олександра Стефінко, начальник відділу культури РДА.

DSC 0272

DSC 0282

Концертна програма ансамблю народної музики “Бревіс” (художній керівник Ярослав Бибик), яка включала інструментальні композиції, різні пісні у виконанні солістки Оксани Кречко, танцювальні мелодії, фольклор, добрий гумор від ведучого Ігоря Чепіля, занурила учасників свята у вир позитивних емоцій та піднесеного настрою, а святкова атмосфера наповнила працівників культури духом гордості і задоволення від результатів творчої діяльності колег.

DSC 0284

DSC 0296

DSC 0302

DSC 0309

DSC 0316

DSC 0321

 

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda