header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

10 листопада – 13 позачергова сесія Тисменицької районної ради

IMG 387410 листопада 2017 року відбулася 13 позачергова сесія Тисменицької районної ради, на якій були присутні голова Тисменицької районної державної адміністрації Семанюк І. М., депутат Івано-Франківської обласної ради Королик М. М., начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, міський, селищні і сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, політичних партій та громадських організацій району, представники засобів масової інформації та громадськості Тисменицького району.

Депутат районної ради Ярослав Єфімчук оголосив депутатський запит до голови Тисменицької районної державної адміністрації Семанюка І.М. щодо необхідності виконання робіт та освоєння коштів, виділених на капітальний ремонт і впорядкування могили Січовим Стрільцям та воїнам ОУН-УПА в селі Радча. Стосовно депутатського запиту прийнято відповідне рішення районної ради.

Ярослав Єфімчук оголосив також два депутатських звернення до голови районної державної адміністрації стосовно необхідності встановлення пандуса біля школи в селі Радча та про сприяння в проведенні урочистих заходів з нагоди 80-річчя від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола.

IMG 3870

Згідно із заявою директора комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ” Градюк Тетяни Володимирівни, обраної головою Тисменицької районної ради 04 листопада 2017 року (рішення районної ради “Про обрання голови Тисменицької районної ради”) до заступника голови районної ради Федоришина І.Я. про звільнення з посади районною радою прийнято рішення “Про звільнення директора КП “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ” ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”.

Разом з тим, на підставі заяви Молощак Марії Іванівни до заступника голови Тисменицької районної ради Федоришина І.Я. про розгляд її кандидатури щодо призначення її на вакантну посаду районною радою прийнято рішення “Про призначення директора КП “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ” ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”.

Отже, Тисменицькою районною радою 10 листопада прийнято чотири рішення 13 позачергової сесії районної ради, беручи до уваги, що четвертим було рішення “Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та установлення умов оплати праці голові районної ради”.

IMG 3874

 

IMG 3863

 

IMG 3868

 

IMG 3864

 

IMG 3854

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала новообраного директора місцевої телерадіоорганізації Марію Молощак із зайняттям цієї відповідальної посади та побажала плідної праці і світлих перспектив, а новопризначений директор запевнила, що докладе всіх можливих зусиль до розвитку і популяризації районного телебачення “Тисмениця”.

IMG 3875

Наприкінці засідання тринадцятої позачергової сесії голова районної ради Тетяна Градюк подякувала усім депутатам за злагоджену, конструктивну і плідну співпрацю, побажала миру, добробуту і благополуччя.

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda