header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

4 листопада – 12 позачергова сесія Тисменицької районної ради

DSC 60544 листопада 2017 року відбулася 12 позачергова сесія Тисменицької районної ради, на якій були присутні голова Тисменицької районної державної адміністрації Семанюк І.М., депутат Івано-Франківської обласної ради Королик М.М., начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищні і сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, політичних партій та громадських організацій району, представники засобів масової інформації та громадськості Тисменицького району.

DSC 5905

 

DSC 5906

 

IMG 3708

 

IMG 3704

Депутат районної ради Оксана Мельник порушила перед районною радою та районною державною адміністрацією питання виплати заробітної плати технічним працівникам освітніх закладів району. За інформацією голови районної державної адміністрації Семанюка І.М. другу частину авансу та заробітну плату технічним працівникам буде виплачено до вівторка наступного тижня (тобто, до 07.11.2017 включно).

 

DSC 5915

Основними питаннями порядку денного 12 позачергової сесії районної ради були питання дострокового припинення повноважень голови Тисменицької районної ради Крутого Романа Анатолійовича (без припинення ним повноважень депутата районної ради) та обрання наступного голови районної ради.

Голова районної ради Роман Крутий оголосив заяву про складення повноважень голови районної ради на підставі частини 5 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Опісля таємного голосування, в результаті якого Роман Крутий залишив посаду голови районної ради, заступник голови районної ради Ігор Федоришин побажав йому здоров’я, щастя, успіхів на новому поприщі (на посаді голови Ямницької об’єднаної територіальної громади), підтримки виборців та громади, нових звершень та процвітання. Від імені районної ради подякував за плідну та конструктивну працю впродовж двох років, вагомий внесок в розвиток Тисменицького району, втілені ініціативи та проекти заради процвітання громад району. А також вручив Роману Крутому символічний подарунок – книгу власного авторства – “Тисмениччина. Суспільно-політичне та національно-культурне життя українців краю (кінець ХІХ – початок ХХ ст.)”.

DSC 5961

За плідну спільну діяльність на благо Тисменицького району дякував вже колишньому голові Тисменицької районної ради і голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, адже багато справ вдалося вирішити разом.

DSC 5967

 

DSC 5973

Депутат районної ради Роман Крутий подякував заступнику голови районної ради Ігорю Федоришину та депутатам районної ради сьомого скликання за плідну співпрацю впродовж двох років, коли був головою районної ради, зауваживши, що цей склад депутатського корпусу був найпродуктивнішим. Окремо висловив вдячність за злагоджену роботу голові районної державної адміністрації та його заступникам, депутатам обласної ради, міському, селищним, сільським головам за розуміння і спільну діяльність у втіленні багатьох проектів заради розвитку району.

DSC 5977

 

DSC 5913

 

DSC 5916

 

DSC 6078

 

DSC 5946

 

DSC 5987

За пропозицією депутата районної ради Романа Крутого на посаду голови районної ради висунуто кандидатуру Градюк Тетяни Володимирівни від фракції політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, яку в результаті таємного голосування всі присутні в залі депутати (31 із 44) підтримали одноголосно.

DSC 5994

 

DSC 5995

 

DSC 6015

 

IMG 3744

 

DSC 6032

 

DSC 5933

 

DSC 6040

 

DSC 6043

 

DSC 5935

 

DSC 5931

Таким чином, відтепер головою Тисменицької районної ради є Градюк Тетяна Володимирівна.

Новообрана голова районної ради подякувала депутатам районної ради за високу довіру та за допомогу на шляху до зайняття цієї почесної, проте нелегкої посади. Висловила впевненість в тому, що всі свої сили, знання і вміння спрямовуватиме на розвиток і процвітання Тисменицького району, поєднавши кращий досвід управління попередніх голів районної ради.

DSC 6051

 

DSC 6054

 

IMG 3771

 

DSC 6059

 

DSC 6062

Під час засідання сесії депутатами прийнято ще два рішення районної ради: “Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2015 “Про утворення президії районної ради”” та “Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2015 “Про склад постійних комісій районної ради””.

IMG 3793

 

IMG 3794

 

 

 

Фото - редакція газети "Вперед"

 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda