header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

В Івано-Франківську урочисто відкрито та освячено меморіальну дошку загиблому в АТО Володимиру Данилюку

210 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятної анотаційної дошки загиблому учаснику АТО із с. Черніїв Тисменицького району Володимирові Данилюку. Юнак пішов із життя від ворожої кулі в зоні бойових дій у 2014-му, не доживши кілька днів до свого 23-го дня народження.

Меморіальну дошку встановлено на фасаді коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій у м. Івано-Франківськ, випускником якого був Володимир. У 2014-му на будівлі Черніївської школи, у якій навчався Володя, теж розмістили меморіальний знак.

На пам’ятний захід були запрошені батьки Володимира Данилюка. Віддати честь герою зібралися представники влади Тисменицького району, м. Івано-Франківськ, викладачі, учні навчального закладу та численні гості.

10

 

12

 

3

 

7

 

1

Після спільної молитви за душу Володимира Данилюка та всіх захисників територіальної цілісності України, яких забрала війна, церемонію окроплення здійснив парох храму Архистратига Михаїла.

6

 

4

Спогадами про сина поділилася мама Володимира – Галина Данилюк. “Володя без вагань погодився боронити Україну”, – говорила вона. А загалом був звичайним хлопцем зі своїми мріями та планами на майбутнє. Хотів себе реалізувати як кухар, бармен чи офіціант, тож обрав цей навчальний заклад, щоб освоїти ази професії. Втім війна завадила юнакові втілити у життя те, що хотів.

 

11

 

Заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур у своєму виступі подякував матері за сина та наголосив, що ми повинні бути гідними жити у державі, за яку такі молоді хлопці віддають своє життя.

2

 

Довідково:

Володимир Данилюк був військовим 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”. Народився 10 вересня 1991 року. Закінчив Черніївську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навчання продовжив у ВПУ № 18 за спеціальністю “Кухар, бармен, офіціант”. 14 квітня 2010 року призваний на військову службу, яку проходив у військовій частині А-1979 начальником електростанції. Звільнився із Збройних сил 07 квітня 2011 року. Під час часткової мобілізації у травні 2014 року мобілізований до української армії.

В. Данилюк

Загинув 12 серпня 2014 року під Амвросіївкою Донецької області, близько 10.00 години, при супроводі колони із пораненими у зоні АТО. Під час нападу терористів він отримав поранення в голову, яке виявилося несумісним із життям. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

July 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda