header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

12-14 червня – районний зліт туристів-краєзнавців у Рибному

t-0412 червня 2017 року заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур, директор обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Михайло Косило, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк, сільський голова с. Рибне Василь Ісаків на базі спортивно-оздоровчого туристського центру міжнародного співробітництва дітей та юнацтва (с. Рибне Тисменицького району) спільно відкрили районний зліт туристів-краєзнавців, участь у якому взяли команди 15 загальноосвітніх навчальних закладів.

Мистецьку програму для учасників та гостей зльоту, яка розрахована на 12-14 червня (три дні) представили учні Угринівського НВК.

t-02

t-04

t-05

Змагання відбувались у ряді спортивно-туристичних випробувань, серед яких:

  • в’язання вузлів;
  • смуга перешкод (рух по купинах, рух по жердинах, рух по-пластунськи, “гусячий” крок);
  • географічна вікторина (письмові завдання у форматі “питання – відповідь” відповідно до програмових вимог предмета “Географія” за 6-9 класи);
  • теренова гра” (метання гранати в ціль, стрільба з пневматичної гвинтівки,транспортування потерпілого під маскувальною сіткою, “павутинка”);
  • розпалювання багаття.

Учасники команд Угринівського НВК та Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів демонстрували майстер-класи з техніки пішохідного туризму.

Учні вивчали техніку роботи зі спортивним і туристичним спорядженням, здобували навики життя в польових умовах (розкладання табору, розпалювання багаття, приготування їжі), використання в походах наметів, каріматів, сідачок.

t-09

t-19

t-22

Переможцями зльоту стали:

  • Угринівський НВК (І місце);
  • Підпечерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце);
  • Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів і Тязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

t-28

t-29

t-30

t-26

Окремо було відзначено випускника Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Василя Дутчака, який одержав подяку за вагомий внесок в розвиток спортивно-туристичної галузі району і області, активну життєву та професійну позицію. Цей учень - учасник районної та обласної туристичних збірних команд, кандидат в майстри спорту з техніки пішохідного туризму. 

V районний зліт туристів-краєзнавців приніс учасникам цікавий досвід та змістовне дозвілля і завершився новими враженнями та здобутим практичним досвідом у сфері туризму.

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

June 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

WYDARZENIA HISTORYCZNE I ŚWIĘTA

piątek
30
Cze
Народився Роман Шухевич - Тарас Чупринка, Головний Командир УПА
piątek
30
Cze
У Львові проголошено акт відновлення самостійності України. Невдовзі після того гітлерівські окупанти заарештували членів створеного уряду
czwartek
06
Lip
Народився Степан Ленкавський, провідний діяч ОУН

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

Архів

el vpered

Рogoda