• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

16 лютого відбулася робоча зустріч керівництва Тисменицького району з громадою села Стриганці (ВІДЕО)

СТРИГАНЦІ 516 лютого 2020 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак взяли участь в обговоренні з мешканцями села Стриганці Тисменицького району та власниками й керівництвом ТОВ “Стриганецький кар’єр” нового інвестиційного проекту будівництва оновленого виробничого комплексу з випалення вапна на основі видобувних ресурсів з вапнякового кар’єру, що знаходиться на території Довгівської та Стриганецької сільських рад.

З огляду на протести громади щодо початку будівництва випалювальних печей (на їхню думку це може суттєво зашкодити навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців, забрудненню питної води та значно ушкодити флору) Тетяна Градюк та Ростислав Нестерак в ході робочої зустрічі обговорювали з громадою та власниками й керівниками товариства питання будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна. В обговоренні ситуації, що склалася, також взяли участь фахівці-екологи та власник підприємства з будівництва випалювальних печей в Італії Карло Челла. Власники й керівники інвестиційного проекту будівництва випалювального комплексу демонстрували макети та розповідали про переваги цього виробничого комплексу поблизу кар’єру, скорочення руху великогабаритного транспорту через села та збільшення надходжень до місцевих бюджетів в результаті його імплементації. Карло Челла детально описав специфіку роботи фільтрів, проте, і ці аргументи не переконали громаду села в безпеці роботи печей.

СТРИГАНЦІ 5

Голова районної ради Тетяна Градюк запропонувала залучити фахівців-юристів для детального вивчення цього питання та врегулювання конфліктної ситуації, що виникла між мешканцями і керівниками підприємства. В результаті тригодинного обговорення представники громади Стриганців вирішили зібрати підписи жителів села щодо схвалення чи недопущення будівництва нового виробничого комплексу з випалення вапняку поблизу кар’єру, а також дійшли згоди щодо залучення фахівців-юристів до детального і комплексного вивчення цієї конфліктної ситуації та пошуку аргументованих шляхів її вирішення.

СТРИГАНЦІ 3

СТРИГАНЦІ 1

СТРИГАНЦІ 4

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Карта району

Календар новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода