• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Європа наших мрій: літній табір для обдарованих дітей Тисмениччини в Польщі

IMG 8618У 2018 році Тисменицька районна рада стала учасником міжнародного проекту Erasmus+ “В якій Європі ми б хотіли жити?”. В рамках проекту 70 юних обдарованих підлітків з міст Тисмениця (Україна), Друскінінкай (Литва), Голіце (Чехія), Стшельце Опольське (Польща) та Зост (Німеччина) братимуть участь у проекті в липні 2018 року.

Літній табір, що передбачає обмін досвідом між молоддю п'ятьох країн у сфері екології, спорту, освіти, культури, національних особливостей, традицій, а також обговорення глобальних досягнень проблем Європи в наші дні, залучить 12 юних талантів з Тисменицького району, зокрема, з Ямницької об’єднаної територіальної громади, адже саме ця громада стала переможцем і залучена до участі в проекті Erasmus+.

04 липня 2018 року голова районної ради Тетяна Градюк, голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник та голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий провели робочу зустріч з обдарованими дітьми та їхніми батьками щодо організації поїздки до Республіки Польща в липні 2018 року для участі в літньому таборі. Молодь матиме чудову нагоду продемонструвати українські традиції, елементи національного одягу, нашу культуру, звичаї, спортивні навички та наукові досягнення, ознайомитись з особливостями життєдіяльності, культури і побуту інших країн.

Тисменицька районна рада, районна державна адміністрація та Ямницька об’єднана територіальна громада всіма можливими способами сприяють руху нашої держави в напрямку євроінтеграції, в тому числі і підтримуючи міжнародні проекти та сприяючи їх реалізації на теренах нашого району, залучаючи і кошти, і кращі практики менеджменту та самоврядування в район. Так, втілення проекту “В якій Європі ми б хотіли жити?” відбудеться за підтримки та фінансування з районного бюджету, адже залучення міжнародного досвіду, особливо у формуванні свідомості юного покоління – це ключова складова розвитку справжньої, європейської громадськості в Україні.

IMG 8622

IMG 8596

IMG 8597

IMG 8602

IMG 8604