header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

31 січня відбулась робоча нарада керівників Тисменицького району з воїнами АТО та сім’ями загиблих (ВІДЕО)

IMG 993931 січня 2020 року відбулася робоча нарада керівництва Тисменицького району із учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Під головуванням голови Тисменицької районної державної адміністрації Ростислава Нестерака в нараді взяла участь голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк.

Керівники районної влади спілкувалися з українськими воїнами та консультували з актуальних питань. Представник міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в Івано-Франківській області Володимир Веркалець, голова Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО Мирослав Кріль, секретар Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО Роман Дорожівський, перший заступник голови РДА Володимир Заник та заступник голови РДА Степан Мандибур, керівники соціальних, освітніх, культурних та медичних районних служб, керівники територіальних громад взяли участь в обговоренні питань соціального захисту учасників бойових дій, забезпечення належних їм соціальних гарантій, отримання житла та виділення земельних ділянок, медичного забезпечення і реабілітації.

IMG 9975

IMG 9996

IMG 9953

В ході зустрічі йшлося також про роботу районної організації “Спілка учасників АТО Тисменицького району” за 2019 рік та її взаємодію з органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.

Про окремі питання соціального захисту учасників бойових дій відповідно до державних та обласних цільових програм інформував Володимир Веркалець.  

Бійці отримали компетентні відповіді, роз’яснення та консультації щодо вирішення нагальних питань, які постають у їхньому повсякденному житті.

Голова районної організації “Спілка учасників АТО Тисменицького району” Іван Стефанів подякував за підтримку районній владі та нагородив подяками всіх, хто сприяв діяльності Спілки у 2019 році.

IMG 9939

DSC 0162

DSC 0166

DSC 0167

DSC 0173

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“