header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

14-15 ВЕРЕСНЯ – XXІV МІЖНАРОДНА ПРОЩА ВЕРВИЦІ ЗА МИР І ЄДНІСТЬ ЦЕРКВИ З НАГОДИ РОКУ РОДИНИ (ВІДЕО)

IMG 540014-15 вересня 2019 року в духовно-паломницькому центрі Матері Божої, в обителі Отців Василіян, що знаходиться в селі Погоня Тисменицького району, відбулася XXІV міжнародна проща Вервиці за мир і єдність церкви з нагоди року родини.

Разом з тисячами віруючих з різних регіонів України та інших країн прощу відвідали заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Проценко, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин та інші посадові особи органів державної влади і місцевого самоврядування, священнослужителі УГКЦ.

IMG 6147

Божественну Літургію відслужили протоігумен о. Йоан Школик у співслужінні з ігуменом монастиря о. Никодимом Гуралюком та іншими священнослужителями.

IMG 6221

IMG 6111

IMG 6260

IMG 6138

IMG 6185

Щороку на міжнародну прощу Вервиці до святого місця у Погоні прибувать тисячі прочан. Цього разу Цариця Покуття запрошувала всіх до святого місця з нагоди року Родини. ЇЇ відвідали прочани з різних куточків України та інших країн. Учасники спільного жертовного духовного служіння молилися за мир в Україні, родинні цінності, єдність сім’ї.

У духовно-паломницькому центрі Матері Божої у Погоні впродовж двох днів відбувалися Молебень та Акафіст до Матері Божої Погінської, співані вервиці, адорація Святих Тайн, нічні моління, ватра, програма Духовний світ “З Ісусом по Дорозі” Володимира Хозінського і талановитої молоді, розважання та духовні пісні для молоді, Свята Літургія і віднова посвяти Непорочному Серцю Марії. Все це сприяло створенню атмосфери неймовірного піднесення серед віруючих.

IMG 5400

IMG 5621

IMG 5610

IMG 5616

IMG 5624

IMG 6120

IMG 5775

IMG 5836

IMG 5909

IMG 5935

Настоятель Погінського монастиря о. Никодим Гуралюк висловив слова вдячності усім, хто доклав зусиль до організації та проведення Міжнародної прощі у Погоні, спільно з протоігуменом о. Йоаном Школиком вручив подяку скульптору Володимиру Кіндрачуку за виготовлення пам’ятників священнослужителям у підпіллі (Якову Тимчуку та Григорію Балагураку).

IMG 6283

Щоб масштабний дводенний духовний захід відбувся якісно, а прочани почувалися зручно і безпечно спільно і злагоджено працювали обласні, районні, міські служби – поліція, рятувальники, медики, працівники соціальних установ, обласна та районна організації Товариства Червоного Хреста України, волонтери.

За кошти районного бюджету, сприяння Тисменицької районної ради і районної державної адміністрації було суттєво покращено інфраструктуру духовно-паломницького центру.

Завдяки районній владі (виділено 25 тисяч для організації прощі), меценатам і жертводавцям забезпечено паломників гарячим харчуванням у наметах для відпочинку та обігріву.

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

 

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather