header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

30 річницю з часу створення Народного Руху України відзначила Тисмениччина (ВІДЕО)

IMG 864729 листопада 2019 року в Народному домі міста Тисмениця з ініціативи районної Крайової організації Народного Руху України, заради збереження пам’яті про відновлення української державності та утвердження України як незалежної країни і самобутньої нації у світовій спільноті вкінці 80-х років ХХ століття відбулись урочисті заходи з нагоди 30-річчя з часу утворення першої партії Української незалежної держави – Народного Руху України.

Свято розпочалось із покладання квітів до пам’ятника Герою України В.Чорноволу в м. Тисмениця. Надалі концертну програму всі учасники свята продовжили урочистим виконанням Державного Гімну України.

IMG 8513

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала присутніх з цією вагомою датою – 30-річчям утворення Народного Руху України, подякувала всім ветеранам першої української партії за відважну й звитяжну борню за незалежність Української держави та запевнила, що й у ХХІ столітті нове покоління готове рішуче відстоювати українську націю, її волю й честь. Тетяна Градюк закликала всіх представників старшого покоління розповідати молоді про цю важливу віху формування незалежності нації, переконувати, що Українська держава – це не віртуальна реальність, це – сьогодення. Побажала всім волі, мужності, всіляких гараздів.

IMG 8532

IMG 8557

Урочисті заходи відвідали також заступник голови районної ради Ігор Федоришин, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, депутат Івано-Франківської обласної ради, один із активістів формування Української незалежної держави, член партії НРУ з часу її заснування Роман Ткач, депутати Тисменицької районної ради, члени й ветерани НРУ.

IMG 8582

IMG 8587

Керівник управи Івано-Франківської Крайової організації НРУ, депутат районної ради Ярослав Єфімчук зробив короткий екскурс в минуле, описавши 30-річну діяльність партії та особливості творення української державності наприкінці радянського періоду, а також патріотичну боротьбу за волю України Героя України В’ячеслава Чорновола, який був одним із засновників НРУ.

IMG 8555

Серед виступаючих на заходах були також і Роман Ткач та Богдан Костинюк. Присутні в залі переглядали також коротенький тематичний відеоролик.

За вагомий особистий внесок у розбудову незалежної демократичної України та з нагоди відзначення 30-ї річниці створення Народного Руху України спільними грамотами голів районної ради і районної державної адміністрації відзначено 11 ветеранів НРУ. Отримали члени партії також відзнаки обласного рівня та медалі керівної організації НРУ.

IMG 8537

IMG 8540

IMG 8544

Підсумували урочистості патріотичні виступи місцевих аматорських колективів Тисменицького району та спільне виконання улюбленої пісні В’ячеслава Чорновола – “Ой, у лузі червона калина”, яка вже символічно утверджена як гімн Народного Руху України.

IMG 8609

IMG 8611

IMG 8615

IMG 8630

IMG 8647

 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

District Map

News calendar

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather