header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

10-11 жовтня - XXV Ювілейна Міжнародна проща Вервиці за мир в Україні, єдність Церков та за збереження християнських цінностей

0910-11 жовтня 2020 року в духовно-паломницькому центрі Матері Божої, в обителі Отців Василіян, що знаходиться в селі Погоня Тисменицького району, відбулася XXV ювілейна Міжнародна проща Вервиці за мир в Україні, єдність Церков та за збереження християнських цінностей.

Разом із сотнями віруючих прощу відвідали заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Євгеній Фербей, начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, заступник начальника управління - начальник відділу у справах національностей і релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Тетяна Лапка, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин.

01

Архієрейську Божественну Літургію очолив архієпископ і митрополит Івано-Франківський Української Греко-Католицької Церкви Володимир Війтишин. Співслужили екзарх Харківський владика Василь Тучапець, преосвященний владика Коломийської єпархії УГКЦ Василь Івасюк, настоятель Погінського монастиря Роман Мельник, ієромонах Никодим Гуралюк, отці-василіяни та духовенство.

09

04

 

11

 

02

 

07

 

05

 06

 

Щороку на міжнародну прощу Вервиці до святого місця у Погоні прибувають тисячі прочан. Цього разу проща проводилася за мир в Україні, єдність Церков та за збереження християнських цінностей, проте через жорсткі обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, відвідати центр паломництва змогли тільки кілька сотень вірян, тому для всіх, хто хотів приєднатися до молитовних заходів, було організовано онлайн-трансляцію Міжнародної прощі Вервиці на сторінці монастиря Успіння Матері Божої, с. Погоня, у мережі Фейсбук.

Цьогоріч проща була ознаменована ще одною приємною подією – Тисменицькою районною радою успішно реалізовано проект “Аудіогід “Хресна дорога” с. Погоня” за підтримки Асоціації “Єврорегіон Капати-Україна”, завдяки якому всі прочани, які прибуватимуть у монастир, відтепер матимуть можливість пройти Хресну дорогу самостійно, прослухавши її одною з трьох мов – українською, німецькою чи польською. Урочисте відкриття аудіогіду відбулося 10 жовтня 2020 року.  

Всі учасники спільного жертовного духовного служіння молилися за мир та єдність українського народу, злагоду в суспільстві.

У духовно-паломницькому центрі Матері Божої у Погоні впродовж двох днів відбувалися Молебень до Матері Божої Погінської, співані вервиці, літургії, нічні моління, ватра, розважання та духовні пісні для молоді. Все це сприяло створенню атмосфери неймовірного піднесення серед віруючих.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин та настоятель Погінського монастиря о. Роман Мельник щиро дякували усім, хто доклав зусиль до організації та проведення Міжнародної прощі у Погоні, доброчинцям, меценатам і жертводавцям.

За кошти районного бюджету, сприяння Тисменицької районної ради і районної державної адміністрації було суттєво покращено інфраструктуру духовно-паломницького центру для забезпечення зручності перебування паломників на прощі. Завдяки районній владі, меценатам та жертводавцм організовано комплекс протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед прочан: здійснювався температурний скринінг, було організовано продаж масок та встановлено точки із дезінфекційними засобами.

District Map

News calendar

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather