header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

В Радчі відкрито спортивний майданчик (ВІДЕО)

0313 жовтня 2019 року в с. Радча Тисменицького району урочисто відкрито сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Завдяки спільним зусиллям обласної та місцевої влади, коштам з державного бюджету молодь матиме гарні можливості для фізичного розвитку та активного відпочинку.

З цієї нагоди в Радчу завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Попович, депутат Тисменицької районної ради Ярослав Єфімчук, селищний голова селища Лисець Віктор Дубницький, сільський голова села Чукалівка Михайло Курій, місцеві мешканці.

01

Тетяна Градюк та Степан Мандибур вітали мешканців села з відкриттям нової спортивної споруди, дякували всім активістам, які докладали зусиль до впровадження цього проекту та наголошували, що керівництво району вітає і підтримує ініціативні громади, особливо у проектах, які спрямовані на розвиток молоді, залучення якомога більшої кількості людей до здорового способу життя. Місцевій футбольній команді районні керманичі подарували комплект новеньких м’ячів. Варто зауважити, що за останнє скликання на вирішення соціально-економічних. Освітніх, духовних, культурних питань і потреб Радчанська сільська рада отримала з районного бюджету понад 2,3 мільйона гривень.

03

02

Депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Попович також вітав мешканців села з цією знаковою спортивною подією та наголосив, що обласна рада і надалі активно сприятиме розвитку передумов здорового способу життя юного покоління області.

На новенькому спортивному полі одразу ж відбувся товариський матч, а право забити перший гол в нові ворота надали Остап’яку Остапу Остаповичу, голові громадської організації “Спортивний клуб “РАДЧА””, футбольному ветерану цього села.  

Спортивне свято супроводжувала цікава концертна програма, підготовлена з цієї нагоди учнями місцевої загальноосвітньої школи.

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather