header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

13 жовтня – День села Милування (ВІДЕО)

0313 жовтня 2019 року село Милування Тисменицького району святкувало 582 річницю з часу заснування.

На урочистості до села завітали й поважні гості – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, а також депутат Тисменицької районної ради від цього населеного пункту Роман Крутий.

Всіх учасників свята гостинно з хлібом-сіллю, великим особливим короваєм зустрічала в Милуванні сільський голова Марія Татарин, побажавши мешканцям села та гостям миру, щастя, добра, всіляких гараздів.

Із цим чудовим святом жителів села вітала голова районної ради Тетяна Градюк, депутат районної ради Роман Крутий, завдяки якому вдалося реалізувати багато цілей, адже він є головним меценатом для громади Милування, а також перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, бажаючи миру, соціального та економічного розвитку, процвітання та щасливого майбутнього для громади.

03

01

Тетяна Градюк та Володимир Заник відзначили Марію Татарин спільною подякою та грамотою за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток та з нагоди 582 річниці села Милування. В свою чергу Марія Татарин вручила поважним гостям пам’ятні сувеніри.

Нагороди районного рівня отримали й поважні мешканці села – Кабан Микола Васильович, Кланіца Андрій Мирославович та Зінько Богдан Богданович.

Свято вдалося на славу: мешканці та гості села захоплювались широкою концертною програмою, яку підготували місцеві аматорські колективи і виконавці, спостерігали за розвагами на дитячих атракціонах, частувались стравами місцевої традиційної кухні.

04

02

До слова, Тисменицька районна рада завжди активно сприяє розвитку села, вирішенню його актуальних питань і проблем – за останнє скликання за сприяння та підтримки депутатів Тисменицької районної ради з районного бюджету виділено понад три мільйони гривень, в тому числі й на співфінансування проектів районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather