header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

2 жовтня професійне свято відзначали працівники освіти Тисменицького району (ВІДЕО)

DSC 138502 жовтня 2019 року в Народному домі м. Тисмениця відбулися урочистості з нагоди відзначення свята добра, мудрості, любові – Дня працівників освіти.

На урочисті заходи з нагоди вшанування всіх учителів району завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, працівники державних установ та закладів освіти Тисменицького району.

DSC 1370

DSC 1376

DSC 1353

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала педагогів – і початківців, і корифеїв освітянської ниви з професійним святом, побажала добра, злагоди, миру та благополуччя, невтомного творчого пошуку в досягненні нових професійних і наукових висот у цій щедрій і безкорисливій праці.

DSC 1385

До привітань також приєднались перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шарабуряк та голова районного комітету профспілки працівників освіти Іван Когуч.

DSC 1510

За сумлінну працю, значний внесок у справу виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти – грамотами голів районної ради та районної державної адміністрації Тетяна Градюк із Володимиром Заником нагородили 44 працівників освіти Тисменицького району.

DSC 1439

DSC 1452

DSC 1494

Грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації за високі результати в освітніх процесах, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освіти району, з нагоди відзначення Дня працівників освіти України нагороджено п’ять учителів району.

DSC 1526

Освітяни одержали також і спільні грамоти департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за довголітню і сумлінну працю в системі освіти району, активну діяльність в галузевій профспілці та відзнаки Президії Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

До численних нагороджень, привітань, щирих побажань завзятості, натхнення до праці, самовідданості, достатку й добра, а для початківців – невпинного творчого пошуку приєдналися школярі та творчі аматорські колективи Тисменицького району, даруючи педагогічним працівникам поетичні, мистецькі й пісенні подарунки, створивши незабутню піднесену атмосферу доброзичливості й шани за професіоналізм, мудрість, майстерність, щедрість душ і тепло сердець у вихованні достойного молодого покоління України.

DSC 1544

DSC 1553

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather