header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

27 вересня – день відкритих дверей в КНП “Лисецька центральна районна лікарня” (ВІДЕО)

лисець27 вересня 2019 року в комунальному некомерційному підприємстві “Лисецька центральна районна лікарня” Тисменицького району Івано-Франківської області відбувся день відкритих дверей та урочисте відкриття оновленої каплички.

На урочистості завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, депутат районної ради Михайло Юркевич, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий,генеральні директори комунальних некомерційних підприємств “Єзупільська міська лікарня” Ганна Худяк та “Тисменицька міська лікарня” Роман Сендецький, селищний, сільські голови Тисменицького району, медичні працівники, громадськість.

Місцеві отці-парохи селища Лисець освятили оновлену каплицю на території лікарні, щоб всі охочі могли відпочивати та збагачуватись духовно, попри лікування в медичному закладі.

лисець 2

лисець 3

лисець 1

Гостей на порозі КНП “Лисецька центральна районна лікарня” зустрічали генеральний (Тарас Скоропад) та медичний (Наталія Лучків) директори підприємства, які охоче розповідали про переваги і перспективи лікарні, нове обладнання та діагностичну апаратуру, відновлене і забезпечене всім необхідним пологове відділення, послуги якого будуть безкоштовними для мешканців Тисменицького району.

лисець

Голова районної ради Тетяна Градюк наголосила, що Лисецька центральна районна лікарня має добрий потенціал та досить непогану матеріальну базу для того щоб укласти угоду про фінансування КНП з Національною службою здоров’я на вторинному рівні, адже з самого початку реформування галузі охорони здоров’я районна влада робить все можливе для покращення якості надання медичних послуг і підтримання здоров’я пацієнтів у доброму стані. Так, на покращення матеріально-технічного оснащення за останнє скликання з районного бюджету завдяки злагодженій співпраці влади і громади виділено близько півтори мільйона гривень, що дало можливість і лікарям, і пацієнтам відчути суттєві зміни в наданні медичних послуг в аспекті якості роботи, комфорту і затишку, діагностики та лікування різних захворювань.

Короткий екскурс підприємством для огляду його можливостей і переваг, обладнання та діагностичної апаратури влаштувала для всіх відвідувачів медичний директор КНП Наталія Лучків, особливо звернувши увагу на професіоналізм спеціалістів, комфорт, зручність та щиру, доброзичливу атмосферу пологового відділення.

лисець 4

лисець5

лисець 6

лисець 7

лисець 8

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather