header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

14 липня – День Вільшаниці

001У неділю, 14 липня 2019 року, мешканці села Вільшаниця Тисменицького району святкували 579 річницю свого населеного пункту (село згадується 30 травня 1440 року у протоколах Галицького суду. У 1934-1939 рр. село входило до об’єднаної сільської ґміни Рошнюв Тлумацького повіту.).

На свято завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, а також голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий.

Тетяна Градюк привітала мешканців села, гостей та учасників урочистого заходу зі святом, побажала миру і процвітання, подальшого соціального, економічного і культурного розвитку. У своїй промові голова районної ради зауважив, що на потреби Вільшаниці з районного бюджету за останнє скликання виділено близько трьох мільйонів гривень (в тому числі – на добудову та введення в експлуатацію дитячого садочка, покращення інфраструктури села, на культурні, соціальні й духовні потреби громади) та наголосила, що районна влада й надалі допомагатиме мешканцям села у вирішенні їх ключових проблем і завдань.

До привітань долучились Ярослав Татарин та Роман Крутий, які також бажали мешканцям Вільшаниці добробуту і сталого розвитку.

001

Гостей та учасників свята розважали насиченою концертною програмою – місцеві аматорські колективи та вокалісти, гурт “Козаки” зі Старих Кривотул – всі демонстрували цікаві виступи і номери, які захоплено спостерігала сільська публіка. Свято вдалося на славу, а тепла атмосфера недільного дня додавала багато позитивних вражень всім учасникам торжества.