header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

28 лютого у Побережжі відкрито оновлену їдальню сільського навчально-виховного комплексу

IMG 049728 лютого 2019 року стало для мешканців села Побережжя Тисменицького району, особливо для учнів місцевого навчально-виховного комплексу, незвичайним святом: в результаті злагодженої клопітної праці обласної та районної влади урочисто відкрито оновлену їдальню для потреб школярів.

Голову районної ради Тетяну Градюк, депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Королика, заступника голови районної ради Ігоря Федоришина, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Світлану Шарабуряк урочисто з хлібом-сіллю та поетично-пісенною програмою зустріли директор НВК Василь Боднарчук та учні школи, а парох місцевого храму – отець Роман – відслужив урочистий молебень та благословив усю святочну громаду, подякувавши за добрі ініціативи та реальні справи у розбудові України.

IMG 0473

IMG 0494

З нагоди цього непересічного для мешканців Побережжя свята голова районної ради Тетяна Градюк від імені голови районної державної адміністрації Івана Семанюка, депутатів районної ради та від себе особисто привітала учнів навчально-виховного комплексу з відкриттям оновленої їдальні і наголосила, що нас усіх об’єднує споконвічне бажання гуртуватися навколо храмів науки і духовності, тому сьогоднішня подія є такою важливою. Тетяна Градюк подякувала всім, хто доклав зусиль до того, щоб втілити в життя цю мету: депутату обласної ради Михайлу Королику, який вніс вагомий внесок у розбудову цього НВК, депутату Тисменицької районної ради від цього населеного пункту Марії Щербяк, яка ніколи не залишається осторонь ідей розбудови рідного батьківського куточка і завжди активно сприяє їх втіленню, та керівництву школи за активну і натхненну працю в цьому аспекті. Варто зауважити, що з 2016 року й дотепер село Побережжя отримало близько 2 мільйонів гривень на вирішення соціально-економічних, освітніх, культурних і побутових питань, і ця праця є цінною, адже Україна нарешті йде своїм шляхом сталого розвитку, хай і невеликими кроками. Голова районної ради Тетяна Градюк побажала усім сили, натхнення, оптимізму в добрих справах в ім’я рідної держави.

IMG 0569

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик наголосив у своєму виступі, що найкращий показник роботи – це результат, тому сьогоднішній день є святом і для нього особисто, адже позитивні емоції від добре зробленої роботи наповнюють атмосферу і душі всіх, хто долучився до втілення цієї ідеї в життя. Михайло Королик наголосив, що кожному варто любити свій рідний край, пам’ятати про своє коріння, бути патріотом та намагатися покращити довколишній світ своїми добрими справами в єдності і співпраці.

IMG 0601

Слова вдячності усім, хто долучився до справи відновлення і покращення матеріального становища НВК, лунали також і від директора НВК Василя Боднарчука, сільського голови Лесі Іванків, місцевого пароха Романа.

IMG 0504

IMG 0613

IMG 0529

IMG 0497

IMG 0620

IMG 0646

IMG 0636

Після урочистостей отець Роман окропив оновлені приміщення освяченою водою, а найбільше цьому святу раділа шкільна дітвора, відтепер маючи можливість пишатися своїм навчальним закладом по-справжньому.

District Map

News calendar

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather