header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

19 грудня – величне свято в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді

IMG 934919 грудня 2018 року свято Миколая Ямницька об’єднана територіальна громада святкувала особливо: в місцевому храмі святого Миколая зібралися всі мешканці та гості села, адже парафія відзначала декілька знаменних ювілейних дат: 85-річчя завершення будівництва храму, 30-річчя повернення церковної громади з підпілля, а також 20-річчя душпастирської місії отця-декана Богдана Куриліва.

IMG 9312

З нагоди відзначення усіх цих релігійних свят і подій Архієрейську святу Літургію в храмі відслужив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин) за участю відомого хору ім. Г.Верьовки та місцевих парохів. На завершення Літургії Митрополит Володимир Богдана Куриліва та побажав йому бути ревним служителем у Христовому винограднику. Владика відзначив, що ця нагорода є заслугою всієї громади, яка завжди ревно дотримувалась Христової віри, відзначалася високим патріотизмом, гідністю у всі часи.

IMG 9349

IMG 9367

На велелюдне свято завітали й керівники Тисменицького району – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, які привітали отця Богдана Куриліва з визначною в його житті подією – врученням протроієрею найвищої церковної нагороди – мітри, адже раніше Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук нагородив відповідною грамотою отця Богдана за активну душпастирську діяльність, вагомий вклад у відновлення греко-католицької віри і церкви в Івано-Франківській області, духовне виховання молодого покоління.

IMG 9394

Нагородженого цією високою відзнакою митрофорного протоієрея Богдана Куриліва вітали з храмовим святом та визначними ювілейними датами в церковній історії села Ямниця численні священики, які прибули до храму святого Миколая, щоб взяти участь в Архієрейській Літургії, а також голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, який бажав наснаги та плідної праці на благо духовного розвитку громади.

Отець-митрат Богдан подякував усім ямничанам, які багато працювали задля цієї події: впорядковано церковне подвір’я, поставлено бруківку, придбано багато нових церковних речей, бо для ямничан храм є центром духовного життя, єднання з Богом, надією і захистом.

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather