header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

Дива стаються, мрії збуваються: нове житло для дитини-сироти від керівництва Тисменицького району (ВІДЕО)

IMG 576611 квітня 2018 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк спільно з головою Тисменицької районної державної адміністрації Іваном Семанюком урочисто вручили ключі від нового помешкання дитині, позбавленій батьківського піклування – Галині Плотенко.

Однокімнатну квартиру для дівчинки в центрі Тисмениці придбано спільними зусиллями Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації, а також Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації.

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала щасливу мешканку з новосіллям, побажала щастя, миру, всіляких гараздів, нових щирих друзів, яких Галя гуртуватиме в своїй домівці, що служитиме для неї фортецею, та наголосила, що районна влада і надалі буде підтримувати її та допомагати. Передаючи ключі від нового житла разом з документами на право власності, керівники району бажали Галі Плотенко, щоб у цьому домі завжди лунав сміх і збиралися дорогі серцю люди.

IMG 5760

IMG 5766

До святкової події долучились також і перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, заступник голови РДА Степан Мандибур, начальник служби у справах дітей РДА Сергій Лабузько, заступник директора з навчально-виховної роботи вищого художнього професійного училища № 3 м. Івано-Франківськ Зоряна Обух та соціальний працівник навчального закладу Наталія Феденчук.

IMG 5780

IMG 5794

Освятив квартиру священик церкви Святого Миколая о. Володимир Ковалишин, благословив дівчину на добре майбутнє, подякував владі за чуйність і допомогу в придбанні та облаштуванні помешкання.

IMG 5738

IMG 5744

DSC 1051

Довідково:

Галина Плотенко народилася в селі Колодіївка Тисменицького району. Перебувала на обліку служби у справах дітей Тисменицької районної державної адміністрації з 2003 року як дитина, котра позбавлена батьківського піклування та не мала закріпленого за нею житла.

У 2017 році за рахунок коштів районної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, профілактики бездоглядності та безпритульності на 2016–2020 роки, затвердженої рішенням Тисменицької районної ради від 25.12.2015, для дитини придбано однокімнатну квартиру загальною площею 36,3 кв. м. Загалом на придбання і облаштування квартири меблями й найнеобхіднішою побутовою технікою було виділено понад 500 тисяч гривень з обласного та районного бюджетів.

За сприяння керівництва Тисменицького району проведено ремонт нової оселі та придбано меблі, кухонне і сантехнічне обладнання. Наразі помешкання цілком укомплектоване. Зокрема, для кухні закуплено та встановлено кухонний набір, електрогазову плиту, холодильник; облаштовано санвузол (душова кабіна, пральна машина, умивальник, унітаз), обладнано житлову кімнату та передпокій, замінено електромережу, утеплено стіни. Дівчинка отримала чудовий подарунок та добрий шанс для повноцінного життя завдяки спільним зусиллям районної та обласної влади.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

District Map

News calendar

April 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather