header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

204 річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили в Тисмениці

DSC 0505

У п’ятницю, 09 березня 2018 року, минула 204 річниця від дня народження Кобзаря – національного генія, великого українського пророка, художника, драматурга, політичного і громадського діяча Тараса Шевченка.

З нагоди цього знакового для українського народу свята у Тисмениці біля пам’ятника Т.Шевченку відбулося урочисте віче.

Віддали шану великому Тарасу голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, перший заступник голови РДА Володимир Заник, заступник голови РДА Степан Мандибур, керівник апарату РДА Ярослав Татарин, керівництво міста, духовенство (священики храмів Святого Миколая (о. Володимир Гринишин), Святого Архистратига Михаїла (о. Ігор Пилипчук) та Різдва Пресвятої Богородиці (о. Микола Понайда) міста Тисмениця), представники державних установ, громадських організацій, депутати, громадськість району.

DSC 0462

Віче розпочалося з церемонії покладання квітів – під мелодію відомої пісні (на слова Шевченка) “Думи мої, думи мої” Тетяна Градюк, Іван Семанюк та керівництво міста Тисмениця поклали кошики з живими квітами до підніжжя пам’ятника Кобзарю.

DSC 0467

DSC 0474

DSC 0484

Голова районної ради Тетяна Градюк у святковому виступі говорила про вшанування пам’яті пророка і генія, поета, письменника, художника, надзвичайно талановитої й патріотичної особистості, що своєю непохитною жагою до волі та щасливого майбутнього для рідної землі утвердив українську самобутність, став взірцем великого борця за справедливість і, не бравши в ті часи до рук зброї, силою слова був борцем за українську свободу разом з Героями України – Романом Шухевичем, Степаном Бандерою, Сергієм Нігояном, Василем Сліпаком та багатьма іншими – тими, хто поклав життя за наше щасливе майбутнє. Наголошувала Тетяна Градюк і на тому, що сила нації й українського духу в єдності, адже великий Кобзар заповідав у своїх поемах: “…єдиномисліє подай і братолюбіє пошли”, бо тільки єдність може гуртувати і загартовувати дух у борні за Україну.

DSC 0505

Данину пам’яті Кобзаря віддали читанням та виконанням його творів: Людмила Федик декламувала вірш “Розрита могила”, а присутні спільно зі зведеним хором заспівали “Реве та стогне Дніпр широкий”.

DSC 0510

DSC 0473

Офіційна частина урочистостей завершилася виконанням Шевченкового “Заповіту”. 

Програму святкових заходів продовжили читання творів Тараса Шевченка. Всі охочі мали змогу взяти до рук “Кобзар” чи книгу з віршами Т.Шевченка та прочитати улюблений твір.

DSC 0516

DSC 0519

11

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather