header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

6 грудня – День Збройних сил України

IMG 4253День Збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій державі, особливо в часи сьогодення. Засноване ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності, нині це свято стало символічним і дуже важливим для українців, адже саме вони – українські воїни – до останнього вірні присязі, є обличчям нової української армії з її незнищенним духом мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє.

06 грудня 2017 року в Народному домі міста Тисмениця відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.

Урочистості відвідали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, міський голова міста Тисмениця Степан Сворак, голова Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Іван Стефанів, голова РО Української спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, голова районного Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига, настоятель церкви Святого Миколая м. Тисмениця отець Володимир Гринишин, численні гості, представники громади Тисмениччини та районних засобів масової інформації.

IMG 4226

IMG 4227

IMG 4233

Голова районної ради Тетяна Градюк щиро привітала воїнів Збройних сил України, учасників та ветеранів АТО, представників районного військового комісаріату з професійним святом, побажала відваги, мужності, стійкості в обороні України, адже саме завдяки їм ми маємо можливість сьогодні жити й працювати під мирним небом. Наголосила, що воїни сьогодні – це уособлення мужності, незламного духу, відданості ідеалам держави і вірності присязі, тому варто вклонитися їх ревній службі та схилити голови, вічно пам’ятаючи тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України.

DSC 0780

Воїнів нагороджували різними відзнаками з нагоди професійного свята Тетяна Градюк та Степан Мандибур, Степан Сворак, Іван Стефанів, Дмитро Сатур.

IMG 4245

IMG 4253

IMG 4262

IMG 4277

IMG 4293

IMG 4295

IMG 4319

Настоятель церкви Святого Миколая м. Тисмениця отець Володимир Гринишин благословив усіх військовослужбовців та присутніх у Народному домі, побажав миру, благополуччя, Господньої опіки у добрих справах на благо держави.

IMG 4288

Урочистості супроводжувались святковим концертом творчих колективів та сольних виконавців Тисменицького району, що приємно наповнили святкову атмосферу зали творчим духом.

IMG 4300

IMG 4302

IMG 4312

IMG 4322

IMG 4328

IMG 4343

 

 

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather