header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

25 листопада – день пам’яті жертв голодоморів в Україні

DSC 0494 Щорічно в останню суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів, що були організовані керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР в радянські часи – у 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 роках і спрямовувались на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення українських селян (день пам’яті запроваджений згідно з указом Президента України Леоніда Кучми № 1310/98 від 26 листопада 1998 року як “День пам'яті жертв голодоморів”. Указом Леоніда Кучми № 1181/2000 від 31 жовтня 2000 року встановлювалася назва “День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій”. Указом Леоніда Кучми № 797/2004 від 15 липня 2004 року встановлювалася назва “День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій”. Указом Президента Віктора Ющенка № 431/2007 від 21 травня 2007 року встановлено “День пам'яті жертв голодоморів”).

25 листопада 2017 року заходи із вшанування жертв геноциду української нації відбулися й у Тисменицькому районі. На центральній площі біля пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні у Тисмениці запалили свічки пам’яті голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, керівник апарату РДА Ярослав Татарин, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, працівники установ, громадських організацій, підприємств та громадськість району.

DSC 0355

DSC 0364

Священик церкви Святого Миколая о. Володимир Гринишин відслужив поминальну панахиду.

DSC 0373

О 16:00 год. всі учасники скорботного віче взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та підтримали акцію “Запали свічку”, поклавши лампадки зі свічками та зерном перед пам’ятником на знак вшанування всіх жертв геноциду України в ту страшну віху нашої історії.

DSC 0395

DSC 0399

DSC 0494

Відповідно до Указу Президента України на знак пошани невинно замордованих українців на адміністративних будівлях, площах, установах приспущено Державний Прапор України.

DSC 0338

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather