header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

Перша на Тисмениччині ОТГ почала свою роботу

DSC 6541У четвер, 23 листопада 2017 року відбулася перша сесія Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання.

Присутніми на першому засіданні були: декан Єзупільський, парох села Ямниця о. Богдан Курилів, сотрудник храму Ярослав Рожак, парох села Тязів о. Дмитро Кубацький, парох села Павлівка о. Василь Сенько, депутати Івано-Франківської обласної ради Роман Ткач та Михайло Королик, юрисконсульт Івано-Франківського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Михайло Івашків, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, голова благодійного фонду «Ямниця», фінансовий директор найпотужнішого підприємства області ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ» Василь Лютий, генеральний директор ПАТ «Завод тонкого органiчного синтезу «БАРВА» Роман Кащишин, керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації Тисменицького району та області.

Традиційно, свою роботу новообрана рада розпочала з гімну та молитви, яку виголосили всечесні отці. Вони також окропили свяченою водою та поблагословили на добрі справи усіх присутніх у залі, побажали Божої ласки та всіляких щедрот, почуття справжнього патріотизму, оптимізму та натхнення у роботі.

Голова Ямницької сільської виборчої комісії Мирослава Гулага оголосила результати виборів депутатів та голови Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання і повідомила, що депутатські мандати в сільській раді отримали 26 депутатів.

Головою Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади став Роман Крутий, отримавши 2216 голосів виборців. Іван Вацеба - 1547, Ігор Катамай – 340, а Іван Росіцький - 57 голосів.

В урочистій атмосфері депутати та голова громади склали присягу.

Мирослава Гулага привітала голову та новообраний депутатський склад Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади і вручила 26 новообраним депутатам тимчасові посвідчення.

DSC 6482

 

DSC 6484

 

DSC 6486

Попередній сільський голова села Ямниця Микола Зелінський привітав новообраного голову Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Романа Крутого з блискучою перемогою, побажав плідної праці та передав йому козацьку булаву – прадавній український символ влади, лідерства та визнання.

DSC 6538

Романа Крутого також привітали керівники Тисмениччини - голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк. Вони побажали єдності, мудрості, взаєморозуміння та легкого шляху становлення першої громади Тисмениччини, запевнили у своїй підтримці та сприянні.

DSC 6541

Голова благодійного фонду «Ямниця», фінансовий директор ПАТ «Івано-Франківськцемент» Василь Лютий щиро побажав новообраним депутатам та голові громади успіхів, розвитку і процвітання. Він впевнений, що перемога молодої команди ознаменує новий етап в роботі, сподівається, що партнерські і дружні відносини між підприємством та керівництвом ОТГ сприятимуть зміцненню економіки регіону, а жителі відчують впевненість у завтрашньому дні.

Голова Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Роман Крутий звернувся до депутатського корпусу, виборців та усіх присутніх зі словами щирої вдячності за підтримку, подякував також і тим, хто не голосував за його кандидатуру на виборах, бо це вказує на те, що він ще має над чим працювати, має чому вчитися та до чого прагнути.

Роман Крутий закликав усіх до співпраці в роботі для блага усієї громади, незалежно від назви населеного пункту. Жителі сіл Тязів, Сілець, Павлівка, Ямниця мають відчувати однакову увагу та турботу, допомогу та підтримку, мають бути в однакових умовах, що стосується розвитку тепер уже спільної громади!

З цього моменту новообраний голова ОТГ Роман Крутий продовжив головування на першій сесії ради.

Наступним важливим рішенням депутатів стало обрання секретаря Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

За підсумками таємного голосування, кандидат на цю посаду Юрій Проценко - досвідчений та виважений управлінець, розумний, незалежний, відкритий до людей депутат ради - набрав 21 голос «за» і став секретарем Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади ради сьомого демократичного скликання. Юрій Володимирович подякував колегам-депутатам за довіру та закликав до спільної праці для розвитку першої об’єднаної громади Тисмениччини.

DSC 6572

В роботі першої сесії Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади оголошено перерву до наступного засідання.

Плідної праці, шановні колеги, на благо рідної України!

 

Фото - редакція газети "Вперед"

 

District Map

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather