header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЗУСТРІЛА ЖИТЕЛЬКА СЕЛА БРАТКІВЦІ ЄВДОКІЯ ДУХОВИЧ

DSC 046124 листопада 2017 року свій 100-річний ювілей святкувала жителька села Братківці Тисменицького району Євдокія Михайлівна Духович.

Прожила пані Євдокія нелегке життя: працювала в місцевому колгоспі, також була продавцем продуктових товарів, була доброю швачкою.

DSC 0446

Попри важкі часи, революції, війни і голодомор Євдокія Михайлівна все ж зуміла передати найкращі людські риси своїм наступним чотирьом поколінням, виховати в них чесніть, добропорядність, щирість і чуйність, адже в бабусі є багата родина - дочка, двоє внуків, четверо правнуків та п’ятеро праправнуків!

Привітати столітню ювілярку з цією поважною датою навідались і поважні гості: голова районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, начальник Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі Наталія Лагойда, сільський голова села Братківці Тарас Федорів та секретар сільської ради Ірина Петрів.

DSC 0420

DSC 0421

DSC 0449

DSC 0461

На свято до рідної хати зібралась вся велика родина.

DSC 0485

DSC 0491

DSC 0456

DSC 0451

Тетяна Градюк та Володимир Заник привітали поважну ювілярку з великим святом у її житті, адже переступити столітній поріг щастить одиницям у нашому районі, побажали Євдокії Михайлівні ще довгих і радісних років життя, здоров’я, поваги від молодших поколінь та щоденної душевної теплоти й гармонії, нагородили грамотою голів Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації, вручили грошову винагороду.

DSC 0423

DSC 0481

Наталія Лагойда від УПФУ в Тисменицькому районі подарувала ювілярці святковий торт, вручила квіти та з приємністю поінформувала, що вже в цьому місяці пенсійні виплати для Євдокії Михайлівни зросли.

Наприкінці святкової церемонії всі гості та учасники свята зробили пам’ятну спільну фотографію та ще раз побажали Євдокії Михайлівні ще довгих щасливих років життя.