header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

6 жовтня Лисецька центральна районна лікарня та поліклінічне відділення запрацювали з обновою

DSC 009106 жовтня 2017 року у Лисецькій центральній районній лікарні відкрили кабінет фізичної реабілітації. Святкову подію відвідали голови Тисменицької районної ради Роман Крутий та районної державної адміністрації Іван Семанюк.

Головний лікар Тарас Скоропад та працівники Лисецької ЦРЛ презентували нове обладнання керівникам району, адже до 2016 року кабінет фізичної реабілітації функціонував як кабінет лікувально-фізичної культури (ЛФК). З лютого минулого року відновив роботу в новому приміщенні як кабінет фізичної реабілітації і був додатково дооснащений відповідним обладнанням та інвентарем. Щоденно кабінет відвідує від 15 до 20 пацієнтів, серед яких хворі неврологічного, травматологічного, хірургічного, терапевтичного профілів, що потребують відновлення працездатності, повернення до активного життя.

У жовтні кабінет фізичної реабілітації Лисецької ЦРЛ поповнився новим обладнанням: електричною біговою доріжкою, що дозволить хворим покращувати рухливість суглобів, окремих м’язів та їхніх груп з метою збільшення функціональної адаптації хворого. Урочисте введення бігової доріжки та медичних тренажерів в практичну роботу відбулось під час відкриття.

DSC 0063

 

DSC 0071

 

DSC 0082

 

DSC 0091

Роман Крутий та Іван Семанюк відвідали також операційний блок Лисецької центральної районної лікарні, куди також завдяки районній владі та фінансуванню з районного бюджету закуплено нове обладнання.

DSC 0101

 

DSC 0104

 

DSC 0107

Операційна за умовами праці тепер відповідає сучасним санітарним нормам. Тут є кондиціонер і належне освітлення, а також сучасне обладнання для проведення усіх типів операцій.

Головний лікар Тарас Скоропад наголосив, що за сприяння голови районної ради Романа Крутого та голови районної державної адміністрації Івана Семанюка в операційний блок Лисецької ЦРЛ придбано сучасний апарат лазеротерапії вітчизняного виробництва, а також набір обладнання німецького виробництва для проведення лапароскопічних операцій та апарат для проведення інгаляційного наркозу експерт-класу “Нептун”. Таких апаратів в області є два, і один із них – у Лисецькій ЦРЛ.

DSC 0108

 

DSC 0149

Голови району відвідали також і поліклінічне відділення Лисецької центральної районної лікарні: оглянули кабінет для проведення щеплень, кабінет лікаря-інфекціоніста та кабінет довіри, де можна анонімно отримати консультацію та здійснити необхідні обстеження на наявність імунодефіциту людини, кабінет хірургів, дерматовенеролога, перев'язочний та інші. Поліклініка розширюється, і тепер кожен лікар має свій персональний кабінет для прийому хворих. Крім того, у кабінетах поліклініки є доступ до інтернету – це зручно як для персоналу, так і для пацієнтів, які звертаються по допомогу до спеціалістів.

DSC 0135

 

DSC 0145

 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

District Map

News calendar

September 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

GOVERNMENT SITES

освіта

TRO

Archive

el vpered

Weather