header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

13 червня – нарада-семінар за участю місцевих голів Тисменицького району та секретарів місцевих рад

IMG 8706

13 червня 2017 року в сесійній залі районної ради відбулася нарада-семінар за участю місцевих голів Тисменицького району, секретарів місцевих рад, заступника голови районної ради Ігоря Федоришина, заступника голови районної державної адміністрації Степана Мандибура та керівника апарату районної державної адміністрації Ярослава Татарина.

IMG 8711

Нарада включала в себе ряд важливих для розвитку Тисменицького району та вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування питань.

Про досвід проведення енергоаудиту та енергоефективності розповідали Рибіцький Ігор Володимирович, доцент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Яворський Андрій Вікторович, доцент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Максим’юк Сергій Орестович, працівник наукового містечка “Нова енергія” Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Про енергетичний аудит, забезпечення ефективного використання енергоресурсів, послуги з енергоаудиту, програмні та технічні засоби для його проведення, наявні на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу говорив Ігор Рибіцький, наголошуючи на тому, що енергетичний аудит систем опалення, водо- та теплопостачання, будівель, підземних комунікацій дозволяє виявити всі помилки в енергозбереженні будівель та вдосконалити його, що дало б можливість заощадити значну кількість енергії. Говорив Ігор Рибіцький також і про виграний проект Євросоюзу з енергоефективності, в рамках реалізації якого буде проведено до десяти безкоштовних енергоаудитів, а також організовано до 50 екскурсійних поїздок для дітей в наукове містечко “Нова енергія”.

IMG 8704

1

Андрій Яворський розповідав про те, як максимально заощадити енергію, провести енергомодернізацію, термомодернізацію та енергозаощадження в практичному вимірі, наголошував на тому, що потрібно максимально використовувати енергію сонця (сонячні батареї), землі (теплонасоси), а також застосовувати біомасу як джерело тепла. Говорив Андрій Яворський і про переваги використання геліоколекторних станцій (на прикладі басейну ІФНТУНГ).

IMG 8721

2

Сергій Максим’юк ознайомив присутніх у залі учасників наради з роботою наукового містечка “Нова енергія”, яке в основному розраховане на школярів та юне покоління: діти мають можливість навчитися принципів енергозбереження та енергоефективності за допомогою відповідних конструкторів lego, 3D-принтерів та курсу “Розумний будинок”. Наголошував Сергій Максим’юк і на тому, що в науковому містечку існує також центр тренінгів щодо енергоефективності і для дорослих, а також презентував слайди експозицій “енергія сонця і вітру”, “енергія м’язів”, “енергія тепла”, розповідав про виставковий комплекс на території наукового містечка, запрошував усіх на екскурсію до “Нової енергії”, повідомивши, що наразі вже проведено 231 таку екскурсію за участю юного покоління Прикарпаття, а в засобах масової інформації систематично друкуються відповідні публікації про роботу цього наукового містечка.

IMG 8727

3

Про стан військового обліку в населених пунктах району та призов офіцерів запасу на військову службу розповідали Стороженко Сергій Анатолійович, заступник військового комісара Тисменицького районного військового комісаріату, та Ковальов Валерій Сергійович, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів, які наголошували на важливості військової служби та захисту й оборони рідної держави від окупантів.

IMG 8730

IMG 8733

Про роз’яснення постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №300 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” щодо перерахунку субсидій для населення та впровадження механізму монетизації залишків невикористаних субсидій населенням району розповідали Лутчин Мирослав Іванович, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, та Тукало Тетяна Олександрівна, начальник відділу прийому заяв управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

IMG 8737

IMG 8740

Про дотримання вимог законодавства при розгляді звернень громадян, інформаційних запитів та стан виконання розпоряджень і рішень колегії районної державної адміністрації інформував учасників наради-семінару Татарин Ярослав Васильович, керівник апарату районної державної адміністрації.

IMG 8744

Про основні вимоги щодо оформлення протоколу сесії місцевої ради розповідала Куцій Марія Михайлівна, консультант відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради.

IMG 8750

Нарада-семінар завершилася обговоренням поточних питань повсякденної роботи органів місцевого самоврядування та їх взаємодії з органами місцевої влади.

IMG 8714

IMG 8715