header-new-eng

 • Tysmenytsia District Council
  Tysmenytsia District Council
 • Lypivka village
  Lypivka village
 • Kryivka, Klubivtsi village
  Kryivka, Klubivtsi village
 • Pshenychnyky village
  Pshenychnyky village
 • Spirit Well, Yezupil settlement
  Spirit Well, Yezupil settlement
 • Church of the Assumption of Our Lady, Pohonia village
 • The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
  The spiritual complex in the village of Novi Kryvotuly
 • Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
  Taras Shevchenko monument , Lysets settlement
 • The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
  The sculpture Guardian Angel on the road Tysmenytsia-Ivano-Frankivsk
 • The monument of Vasyl Savchuk nick
  The monument of Vasyl Savchuk nick "Steel", the head of OUN-UPA Bukovyna in the village of Yamnytsia
---------   WELCOME TO THE WEBSITE OF TYSMENYTSIA DISTRICT COUNCIL   ---------

Articles

8 червня в Братківцях розпочався футбольний турнір пам’яті Івана Краснецького

IMG 8662У четвер, 8 червня 2017 року в селі Братківці Тисменицького району розпочався вже традиційний (з 2011 року) футбольний турнір пам’яті Івана – Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, відомого футболіста і тренера, уродженця села Братківці Тисменицького району (18.05.1945-23.04.2010).

На відкриття футбольного турніру завітали голова районної ради Роман Крутий, заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Дзудзило, президент футбольного клубу “Колос” Василь Татумірак, друзі, учасники колишніх команд і колеги Івана Краснецького. Участь у святковому відкритті змагань також брали сільський голова села Братківці Тарас Федорів, місцевий священик та дружина Івана Краснецького Анна Тарасівна.

IMG 8683

Голова районної ради Роман Крутий привітав учасників пам’ятного турніру з початком змагань, побажав успіхів, високих спортивних та особистих здобутків, натхнення у грі та жаги до перемоги найсильнішим. Виступала також і Анна Краснецька, яка подякувала усім учасникам змагань за збереження пам’яті її чоловіка, а особливо – представникам дитячо-юнацької спортивної школи міста Конотоп, які цьогоріч приїхали взяти участь у футбольному турнірі. Виступали також інші гості свята – всі вони бажали учасникам змагань натхнення й сили, високих спортивних здобутків, досягнення найвищих спортивних вершин, а також продовження доброї справи Івана Краснецького – популяризації здорового способу життя серед сучасної молоді.

IMG 8662

IMG 8665

IMG 8670

Учасниками дитячих змагань у 2017 році стали діти 2004-2005 років народження – представники різних дитячо-юнацьких спортивних шкіл (в тому числі й Тисменицької). Переможців турніру у фіналі 9 червня 2017 року вже традиційно чекатимуть нагороди – кубки, медалі, призи, цінні для дітей подарунки.

IMG 8674

IMG 8589

IMG 8700

IMG 8688

Іван Краснецький підготував не один десяток вправних футболістів як визначний тренер Прикарпаття. Саме тому для увіковічення його пам’яті за сприяння Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації, головного управління в справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, комітету фізичної культури і спорту міськвиконкому Івано-Франківської міської ради, відділення НОК України в Івано-Франківській області, обласної федерації футболу та благодійного фонду “Прикарпатський футбол”, а також інших фундаторів утворено “Меморіал Івана Краснецького”.  

 

Відео комунального підприємства

“ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“