• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Інструкція щодо процедури подання запиту на інформацію та її отримання

1. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи розпоряднику інформації в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання:

–  поштою (77401м. Тисмениця, вул. Галицька, 17,  (на конверті вказувати “Публічна інформація”), кабінет №309, ІІІ поверх);

– електронною поштою (tysm.rairada@gmail.com);

– телефаксом (03436) 2-41-75;

– по телефону (03436) 2-44-06.

2. Запит подається на ім’я голови районної ради в довільній формі або шляхом заповнення встановленої форми запиту на інформацію з обов’язковим зазначенням:

2.1. Прізвища, ім’я, по-батькові (найменування) запитувача.

2.2. Поштової адреси або адреси електронної пошти запитувача.

2.3. Номеру засобу зв’язку (домашній, мобільний) – якщо такий є.

2.4. Загального опису інформації або виду, назви, реквізитів чи змісту документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

2.5. Способу отримання інформації: поштою (вказати поштову адресу); факсом (вказати номер факсу); електронною поштою (вказати Е-mail).

2.6. Підпису і дати, якщо запит подається письмово.

3. Форми запитів можна отримати у відділі документального забезпечення та контролю  виконавчого апарату  Тисменицької районної ради за адресою:  77401, Івано-Франківська обл., м.Тисмениця, вул. Галицька,17 (ІІІ поверх, каб. №309) та на офіційному веб-сайті  районної ради.

4. Запит на інформацію може бути подано особисто до відділу документального забезпечення та контролю виконавчого апарату районної ради в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку. 

5. У разі коли подання запиту в усній формі або з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює  посадова особа відділу документального забезпечення та контролю виконавчого апарату районної ради на паперовому носії (згідно з затвердженими формами) зі слів запитувача, із зазначенням прізвища, ім'я, по-батькові, контактного телефону в запиті. При цьому в нижньому куті останнього аркуша документа зазначає  своє ім'я, контактний телефон та надає копію запиту особі, яка його подала.

6. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

7. Районна рада зобов’язана надати відповідь на запит на інформацію запитувачу не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

8. Якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної  для  захисту  життя  чи  свободи  особи,  щодо стану довкілля,  якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися  або  можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. У такому разі запитувач повинен надати обґрунтоване клопотання про термінове опрацювання запиту.

9. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації  або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних,  районна рада може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Про продовження строку районна рада повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

10. Відстрочка в задоволенні запиту на інформацію допускається у випадку, якщо запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення у передбачені Законом строки у разі настання обставин непереборної сили. Рішення про відстрочку доводиться до відома запитувача у письмовій формі з роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.

11. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

11.1. Розпорядник інформації не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит.

11.2. Інформація, що запитується, належить до категорії  інформації з обмеженим доступом.

11.3. Не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, а саме не зазначено:

– прізвища, ім’я, по-батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо  такий є);

– загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

– підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

12. Відмова надається у письмовій формі.

 

 

Карта району

Календар новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода