• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

31 травня в рамках робочої поїздки на Прикарпаття Президент України Петро Порошенко відвідав Тисменицький район (ВІДЕО)

FB IMG 152778126079131 травня 2018 року Президент України  Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківської області відвідав Тисменицький район.

На теренах Тисмениччини Петра Порошенка гостинно зустрічали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий. 

В рамках поїздки Петро Порошенко відвідав, зокрема, Ямницький ліцей Ямницької об’єднаної територіальної громади, де привітав школярів та випускників зі святом останнього дзвоника: “Це дуже зворушлива, дуже хвилююча подія, яка відкриває двері у велике життя випускникам школи. Дуже ретельно вони готувалися до цього дня – вчилися, виховувалися. Вчилися не лише знанням, вчилися любити Батьківщину, вчилися дружити, бути гідними громадянами нашої фантастичної держави, де нам всім пощастило жити”. Президент зауважив, що ліцей був добре відремонтований, і це відбулося в тому числі завдяки президентській програмі децентралізації. “Гарні люди були обрані до керівництва громад – відповідальні, які вміють господарювати. І від яких сьогодні залежить розвиток всієї громади. І першим пріоритетом для себе вони обирають інвестиції в школу. Це не є фінансові видатки – це є інвестиції в майбутнє”, - говорив Президент. Окремо Глава держави відзначив понад 30 випускників ліцею, які вступили до лав Збройних Сил і пішли боронити державу: “Один з них – Руслан Юрчишин – став снайпером. І, на жаль, передчасно пішов з життя. І саме сьогодні його день народження. Йому мало би виповнитися 36 років”, - сказав Президент. Присутні вшанували пам'ять загиблих героїв, які віддали життя за Україну, хвилиною мовчання.

FB IMG 1527781260791

Говорив Петро Порошенко і про реформу освіти. “Перші першокласники, які підуть в школу цього року, будуть навчатися вже 12 років. Це буде інтерактивна форма навчання із застосуванням сучасних методів навчання, комп’ютерів, інтерактивних дошок”, - сказав він.

FB IMG 1527781275188

Глава держави вручив сертифікат на інтерактивну панель для Ямницького ліцею виконувачу обов’язків директора навчального закладу Йордані Лесів, поспілкувався з учнями, батьками та вчителями.

FB IMG 1527781253983

Петро Порошенко також повідомив, що саме сьогодні підписав Указ “Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України”, яким передбачено затвердження цільової програми на 2018-2028 роки, спрямованої на забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення єдиного культурного простору України та збереження цілісності культури, створення умов для забезпечення реалізації громадянами права на одержання інформації українською мовою, в тому числі через друковані засоби масової інформації, рекламу тощо.

FB IMG 1527781268690

Довідково: У Ямницькому ліцеї навчається 57 дошкільнят та 290 учнів. Впродовж 2016-2017 років проведено реконструкцію незавершеного будівництва корпусу № 2 Ямницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (збудованого в 1993-1994 роках) під навчально-виховний комплекс. У 2018 році за рішенням Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Ямницький НВК перейменовано на Ямницький ліцей. Кошторисна вартість об’єкта становить 11,7 млн. грн. (будівельні роботи – 7,7 млн. грн., устаткування – 1,6 млн. грн., інші – 2,4 млн. грн.), з них: 3,4 млн. грн. – кошти Ямницької сільської ради та 8,3 млн. грн. – кошти благодійного фонду “Ямниця” (благодійний внесок ПАТ “Івано-Франківськцемент”).

До слова, Тисменицька районна рада активно сприяла розвитку Ямницької громади ще до утворення ОТГ: на покращення матеріально-технічної бази теперішнього ліцею, а також на поліпшення дорожньої інфраструктури з районного бюджету у 2017 році було виділено 228 000 гривень. Наразі керівництво району, зокрема, в особі голови районної ради Тетяни Градюк, активно сприяє розвитку новоутвореної Ямницької територіальної громади, адже саме з цієї громади в районі розпочалася реформа децентралізації та об’єднання громад.

Також Президент України взяв участь у запуску третьої технологічної лінії виробництва цементу підприємства “Івано-Франківськцемент”. “Будуємо Україну щодня!” - мені дуже подобається гасло вашого підприємства”, - звернувся Президент Петро Порошенко до працівників підприємства “Івано-Франківськцемент”, - “Все це ми можемо збудувати тоді, коли ми об’єднали зусилля. Хочу подякувати кожному з вас за те, що ми будуємо Україну щодня”, - наголосив Президент України.

IMG 1969

IMG 2011

За словами Глави держави, виробництво цементу – “це лакмусовий папірець будівництва держави. Саме з цементу будуються дороги за моєю програмою дорожнього будівництва”, - зазначив Президент, підкресливши, що дорожнє будівництво зараз є основним замовником продукції цементного виробництва, а також наголосив, що відкриття нової лінії – це нові податки до бюджету, сотні робочих місць. “Головне - це символ того, що в нас відбувається економічний розвиток, відбувається економічне відродження”, - сказав Петро Порошенко.

IMG 2017

Довідково: ПрАТ “Івано-Франківськцемент” введений в експлуатацію у 1964 році як Ямницький цементний завод. Наразі підприємство є лідером цементної галузі з 54-річним досвідом роботи на ринку, за висновками Світового банку входить у двадцятку найкращих (найтехнологічніших) цементних виробництв світу. На підприємстві виробляється кожна третя тонна українського цементу. Крім цементу підприємство продукує гіпсові в’яжучі та гіпсові медичні бинти, сухі будівельні суміші на цементній та гіпсовій основі, покрівельний листи волокнистоцементні та фіброцементні, комплектуючі вироби до них, а також понад 240 найменувань залізобетонних виробів. Товариство активно інвестує кошти у найсучасніші енергозберігаючі технології виробництва цементу.

За період з 2008 по 2018 рік на підприємстві було здійснено великомасштабну модернізацію всього виробництва і збудовано три технологічні лінії – мільйонники з випуску цементу (потужністю 1,1-1,5 млн тонн цементу у рік кожна). Третій етап переоснащення цементного виробництва відбувся у 2017-2018 роках. Закінчення будівництва третьої технологічної лінії потужністю 1,5 млн тонн цементу у рік та виведення у травні 2018 року на проектну потужність. Фінансування будівництва здійснювалось у тісній співпраці зі Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Банком Данії, Райффайзенбанком (Австрія) та Укрексімбанком. Підприємство експортує свою продукція у 14 країн світу, зокрема Польщу, Румунію, Сербію, Угорщину, Хорватію, Латвію, Литву, Естонію, Білорусь, Казахстан, Молдову, Узбекистан.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“