• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

29 січня – 102 річниця бою під Крутами (ВІДЕО)

DSC 033129 січня 2020 року минуло 102 роки з часу трагічної сторінки української історії – бою під Крутами інтелігентної молоді, що відстоювала українську державність та ціною власного життя зупинила більшовицьку навалу. Серед приблизно 70-100 загиблих тоді було 39 вбитих у бою та розстріляних студентів i гімназистів. Ця кривава загибель цвіту української нації стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за волю України.

З нагоди вшанування цього звитяжного подвигу студентської молоді 29 січня 2020 року у м. Тисмениця на площі біля пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні у пам’ятному віче взяли участь голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступники голови районної державної адміністрації Володимир Заник та Степан Мандибур, керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин, працівники районної ради, районної державної адміністрації, керівники державних установ району, представники Тисменицької міської ради, районної організації “Братство вояків ОУН-УПА”, Спілки учасників АТО в Тисменицькому районі, громадськість міста та району, школярі, представники місцевих засобів масової інформації.

Живі квіти до меморіалу поклали голови районної ради Тетяна Градюк та районної державної адміністрації Ростислав Нестерак.

DSC 0277

DSC 0281

DSC 0286

DSC 0293

DSC 0290

Хвилиною мовчання на площі вшанували всіх загиблих за волю України Героїв.

Поминальну панахиду за полеглих в бою під Крутами та розстріляних юнаків відслужили священики храмів міста Тисмениця.

DSC 0301

Про найцінніший внесок у боротьбу за здобуття незалежності рідної держави юних патріотів, пам’ять про криваві сторінки її історії говорила голова районної ради Тетяна Градюк, наголосивши, що особистий обов’язок кожного з нас – не втрачати віри у щасливе майбутнє України, відроджувати патріотизм та почуття національної самобутності в наших душах і серцях, спільно працювати заради розквіту рідної країни, незважаючи на негаразди, війну, виснаженість трагічними подіями, адже слава нескорених юних бійців під Крутами не може бути забутою крізь віки.

DSC 0331

Віче супроводжувалось нагородженнями учасників бойових дій спільними грамотами голів районної ради та районної державної адміністрації за бойову звитягу у захисті території України від російського окупанта та поетично-пісенними патріотичними композиціями у виконанні учасників аматорського мистецтва Тисменицького району.

DSC 0346

DSC 0349

DSC 0374

DSC 0388

DSC 0393

DSC 0319

DSC 0400

 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“