• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

24 грудня Віфлеємський вогонь миру й добра знову завітав до Тисмениці (ВІДЕО)

IMG 955724 грудня 2019 року, у переддень Різдва Христового, що святкується у світі за Григоріанським календарем, до районної ради та районної державної адміністрації вже вчетверте завітав Віфлеємський благодатний вогонь у супроводі дітей – представників Української скаутської організації “Пласт”, що діє у селі Березівка.

 Дітей, які щороку виконують цю почесну різдвяну місію, радо вітали в будинку районної влади голови Тисменицької районної ради і районної державної адміністрації Тетяна Градюк та Ростислав Нестерак,заступники голів Ігор Федоришин, Володимир Заник і Степан Мандибур, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату районної державної адміністрації.

IMG 9530

 Юні пластуни вітали керівництво і працівників районної ради та районної державної адміністрації з прийдешніми святами, щиро бажаючи усім миру в державі, домівках та серцях, почергово передавши вогонь усім бажаючим, хто став учасником цієї святкової миті.

IMG 9519

IMG 9537

IMG 9543

IMG 9528

IMG 9549

Голови районної ради Тетяна Градюк та районної державної адміністрації Ростислав Нестерак дякували юним скаутам за благородну різдвяну місію, чудові привітання й гарну ініціативу, щиро бажаючи миру й добра, щастя та всіляких гараздів у прийдешньому році, вручили пластунам солодкі подарунки та побажали веселих свят, здоров’я, добробуту. Спільне фото керівництва району, працівників та пластунів підсумувало урочисту мить передачі благодатного вогню.

IMG 9557

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“