• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

TREDEX: портативні телемедичні дослідні комплекси одержали дві амбулаторії Тисменицького району (ВІДЕО)

IMG 930519 грудня 2019 року стало особливим святом для медичних працівників двох лікарських амбулаторій Тисменицького району, адже у День Чудотворця Миколая Стриганецька та Чорнолізька лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини одержали особливі подарунки – портативні телемедичні дослідні комплекси (TREDEX).

Вручали медичному персоналу ці мобільні кейси швидкої допомоги голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, генеральний директор комунального некомерційного підприємства “Тисменицька міська лікарня” Тисменицької районної ради Івано-Франківської області Роман Сендецький за участю депутатів районної ради від Чорнолізців – Василя Мельника та від Стриганців – Івана Макара. Гостей у лікарських амбулаторіях разом з медиками зустрічали й сільські голови – Антон Збіглей (Чорнолізці) та Андрій Максимів (Стриганці), дякуючи за таку необхідну для мешканців сіл допомогу.

Тетяна Градюк щиро вітала керівників амбулаторій з обновою, бажаючи щонайкращих гараздів, натхнення в нелегкій праці заради збереження здоров’я мешканців Тисменицького району. Всі учасники свята обмінялись солодкими подарунками, адже святий Миколай за доброю традицією не обминає у цей величний і радісний день нікого.

IMG 9270

IMG 9264

IMG 9277

IMG 9287

IMG 9294

IMG 9296

IMG 9297

IMG 9305

IMG 9310

IMG 9320

Комплекси TREDEX призначені для оперативного надання допомоги населенню на місцях їхнього проживання та включає найнеобхідніше приладдя для оперативного встановлення різних показників стану здоров’я пацієнтів – тонометр, електронний планшет для роботи, приладдя для визначення рівня цукру та виявлення алергічних реакцій, перевірки роботи серця. Спільними зусиллями завдяки виділеним коштам з державного, обласного та місцевих бюджетів вдалося насамперед закупити два таких портативних дослідних комплекси, кожен з яких вартує 110 тисяч гривень.

Співпраця усіх гілок влади у напрямку збереження та покращення стану здоров’я мешканців району продовжуватиметься і надалі, адже головний ресурс нації – це її здорові люди.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“