• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

12 грудня в Єзуполі урочисто відкрито оновлений ясла-садок “Сонечко”

IMG 889912 грудня 2019 року в селищі Єзупіль Тисменицького району відбулася знакова подія для громади – відкриття оновленого після реконструкції дитячого навчального закладу “Сонечко”.

Урочистий захід відвідали заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дмитро Романюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, депутат Тисменицької районної ради від селища Єзупіль Михайло Магун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шарабуряк.

Тетяна Градюк подякувала всім, хто долучився до благородної справи оновлення дитячого садочка, за розуміння, спільні зусилля та невтомну працю заради якісних умов розвитку дітей, адже для реконструкції дитячого садка, в якому діє дві групи та виховується 38 малят, залучено кошти з бюджетів усіх рівнів. В цілому на цю мету виділено понад три мільйони двісті тридцять тисяч гривень.

IMG 8899

IMG 8864

IMG 8834

Садок 1

Примітно, що завдяки плідній співпраці селищної ради з районною владою за останніх чотири роки з районного бюджету на соціально-економічні, освітні, культурні потреби Єзуполя, покращення його інфраструктури, розвиток фізичної культури і спорту, підтримку діяльності місцевої лікарні виділено близько трьох мільйонів гривень. На потреби ДНЗ “Сонечко” Тетяна Градюк разом з Володимиром Заником вручили керівнику закладу сертифікат на суму 10 тисяч гривень. Тож завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади діти матимуть можливість повноцінно розвиватися в якісних умовах, весело гратися та набиратися позитивної енергії й сил. Дитячий садочок освятив парох місцевого храму.