• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

27 вересня – день відкритих дверей в КНП “Лисецька центральна районна лікарня” (ВІДЕО)

лисець27 вересня 2019 року в комунальному некомерційному підприємстві “Лисецька центральна районна лікарня” Тисменицького району Івано-Франківської області відбувся день відкритих дверей та урочисте відкриття оновленої каплички.

На урочистості завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, депутат районної ради Михайло Юркевич, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий,генеральні директори комунальних некомерційних підприємств “Єзупільська міська лікарня” Ганна Худяк та “Тисменицька міська лікарня” Роман Сендецький, селищний, сільські голови Тисменицького району, медичні працівники, громадськість.

Місцеві отці-парохи селища Лисець освятили оновлену каплицю на території лікарні, щоб всі охочі могли відпочивати та збагачуватись духовно, попри лікування в медичному закладі.

лисець 2

лисець 3

лисець 1

Гостей на порозі КНП “Лисецька центральна районна лікарня” зустрічали генеральний (Тарас Скоропад) та медичний (Наталія Лучків) директори підприємства, які охоче розповідали про переваги і перспективи лікарні, нове обладнання та діагностичну апаратуру, відновлене і забезпечене всім необхідним пологове відділення, послуги якого будуть безкоштовними для мешканців Тисменицького району.

лисець

Голова районної ради Тетяна Градюк наголосила, що Лисецька центральна районна лікарня має добрий потенціал та досить непогану матеріальну базу для того щоб укласти угоду про фінансування КНП з Національною службою здоров’я на вторинному рівні, адже з самого початку реформування галузі охорони здоров’я районна влада робить все можливе для покращення якості надання медичних послуг і підтримання здоров’я пацієнтів у доброму стані. Так, на покращення матеріально-технічного оснащення за останнє скликання з районного бюджету завдяки злагодженій співпраці влади і громади виділено близько півтори мільйона гривень, що дало можливість і лікарям, і пацієнтам відчути суттєві зміни в наданні медичних послуг в аспекті якості роботи, комфорту і затишку, діагностики та лікування різних захворювань.

Короткий екскурс підприємством для огляду його можливостей і переваг, обладнання та діагностичної апаратури влаштувала для всіх відвідувачів медичний директор КНП Наталія Лучків, особливо звернувши увагу на професіоналізм спеціалістів, комфорт, зручність та щиру, доброзичливу атмосферу пологового відділення.

лисець 4

лисець5

лисець 6

лисець 7

лисець 8

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“