• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Реформа “Нова українська школа” в Тисменицькому районі (ВІДЕО)

34 конференція 127 серпня 2019 року в Тисменицькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулася конференція педагогічних працівників району.

Заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин від імені голови районної ради Тетяни Градюк та заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур вітали освітян з початком нового навчального року, бажали успіхів і натхнення в нелегкій праці та впровадженні освітньої реформи, добробуту та всіляких гараздів, висловлюючи впевненість у щасливому майбутньому юного покоління нашої держави.

Федоришин

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк інформувала присутніх про підсумки роботи освітньої галузі 2018-2019 навчального року та пріоритетні шляхи розвитку освіти району у 2019-2020 навчальному році, демонструвала аналітичні матеріали, що відображають сучасну динаміку розвитку освіти Тисменицького району. Серед розглянутих ключових питань розвитку освіти в районі були й такі, як мережа закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, фінансування закладів освіти, кількісно-якісний склад педагогічних працівників, робота з обдарованими дітьми, результати предметних олімпіад, Державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, здійснення військово-патріотичного виховання учнівської молоді. 

34 Св Шарабуряк

Мандибур Федоришин

Отож, пріоритетними напрямками розвитку освіти району є розвиток дошкільної освіти, розбудова Нової української школи, створення освітнього середовища ЗЗСО для забезпечення здобуття освіти учнями з особливими освітніми потребами та інклюзивної культури, а також оптимізація мережі закладів освіти в районі.

Завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Наталія Попадинець розповідала про особливості впровадження реформи Нової української школи, її перші результати та головні завдання.

Соціальні аспекти освіти в умовах її реформування висвітлював  голова районного комітету профспілки працівників освіти Іван Когуч.

Фото - ПП "РЕДАКЦІЯ ЧАСОПИСУ "ВПЕРЕД""

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода