• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

25 серпня – День Павлівки (ВІДЕО)

IMG 593825 серпня 2019 року село Павлівка Ямницької об’єднаної територіальної громади святкувало 437 річницю з часу заснування. На свято завітала й голова районної ради Тетяна Градюк, яка щиро вітала мешканців села з цією вагомою історичною датою, бажаючи невпинного руху вперед, розвитку та процвітання.

IMG 5938

Урочистості розпочалися традиційно – зі святочної недільної Літургії у храмі святого Миколая, в якій взяли участь всі керівники та начальницький склад Ямницької об’єднаної територіальної громади.

DSC 6171

Надалі свято продовжилось захопливою та насиченою програмою: запальні спортивні змагання (перетягування каната, міні-футбол, піднімання гирі, удар м’яча на точність), святковий концерт за участю місцевих колективів із сіл Павлівка, Ямниця, Тязів, Сілець, а також відомих артистів естради – народного артиста України Івана Поповича та Андріани, розважальні атракції для дітей, святкові частування від депутатів села Павлівка зі столами традиційних страв та смаколиками для жителів громади, виїзна торгівля.

DSC 6240

DSC 6386

DSC 6403

DSC 6584

Мешканці Павлівки і гості зібралися разом на місцевому стадіоні, де на імпровізованій сцені була багатою на привітання, щирі побажання та нагороди урочиста частина свята: голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий бажав мешканцям Павлівки процвітання, добробуту, благополуччя й гарного настрою, виконувач обов’язків місцевого старости Павлівка Іван Вацеба – радості, миру, добра і всіх благ, в.о. старост сіл Ямницької ОТГ і настоятелі церков також зверталися до жителів Павлівки зі щонайкращими побажаннями доброї долі, процвітання й усіляких гараздів.

IMG 5920

 

IMG 5864

Роман Крутий та Іван Вацеба вручали подяки кращим жителям села у різних номінаціях (наймолодшій і найстаршій жителькам, подружнім парам, які в цьому році святкують золоте весілля, а також наймолодшій подружній парі, павлівчанам, які святкували день народження разом із Днем села, а також учениці Павлівського ліцею, яка отримала відзнаку “Учень року”). Урочисто нагороджено й переможців спортивних змагань.

IMG 5962

IMG 5972

IMG 5978

IMG 6030

IMG 6036

IMG 6132

IMG 6156

IMG 6195

IMG 6268

IMG 6298

Завершилося святкування Дня села далеко за північ святковою дискотекою під відкритим небом.

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Карта району

Календар новин

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода