• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Х-й обласний фольклорно-етнографічний фестиваль “Покутські джерела” відбувся в Коломиї

01Вже вдесяте мешканців Покуття єднає фольклорно-етнографічний фестиваль аматорського мистецтва, започаткований управлінням культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації з метою збереження традицій та обрядів Покутського краю, який щороку мандрує від одного покутського району до іншого, популяризуючи та відроджуючи народні традиції, культуру, звичаї, відроджуючи автентику та самобутність покутян у сучасному житті. Гостей та учасників привітали начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак та заступник міського голови Коломиї Володимир Бойцан.

Участь в мистецькій програмі свята 18 серпня 2019 року, що відбулася вже вдесяте, але цьогоріч під гаслом “Коломия єднає”, взяли голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та мистецькі аматорські колективи Тисменицького району, очолювані начальником відділу культури Тисменицької районної державної адміністрації Олександрою Стефінко. Новокривотульський гурт “Козаки”, пісенний аматорський колектив з Узина, танцювальний колектив “Тисменичанка” були колоритними учасниками цього щорічного феєричного фольклорного дійства, доповнивши атмосферу свята цікавою, насиченою програмою виступів. 01

 У програмі фестивалю були Богослужіння, відкриття містечка майстрів народної творчості Покуття, розваги для дітей і частування традиційними стравами, фестивальна хода, мистецька програма за участю 43 мистецьких колективів Тисменицького, Городенківського, Снятинського, Тлумацького, Коломийського районів, гостей з Торонто Йосипа і Дарії Терлецьких, які представляли театр “Заграва”, виступи творчих колективів, гурту “ZAPAL” з міста Чернівці,  Національного академічного ансамблю “Гуцулія” з програмою “Покутська феєрія” з міста Івано-Франківськ.

07

04

06

08

09

13

16

05

18

19

20

21

22

У 2018 році цей мігруючий фестиваль приймав Тисменицький район, передавши почесний прапор (символ фестивалю) та естафету місту Коломия.

Естафету фестивалю на 2020 рік місто Коломия передало Тлумацькому району.

Карта району

Календар новин

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода