• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

14 липня – День Вільшаниці

001У неділю, 14 липня 2019 року, мешканці села Вільшаниця Тисменицького району святкували 579 річницю свого населеного пункту (село згадується 30 травня 1440 року у протоколах Галицького суду. У 1934-1939 рр. село входило до об’єднаної сільської ґміни Рошнюв Тлумацького повіту.).

На свято завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, а також голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий.

Тетяна Градюк привітала мешканців села, гостей та учасників урочистого заходу зі святом, побажала миру і процвітання, подальшого соціального, економічного і культурного розвитку. У своїй промові голова районної ради зауважив, що на потреби Вільшаниці з районного бюджету за останнє скликання виділено близько трьох мільйонів гривень (в тому числі – на добудову та введення в експлуатацію дитячого садочка, покращення інфраструктури села, на культурні, соціальні й духовні потреби громади) та наголосила, що районна влада й надалі допомагатиме мешканцям села у вирішенні їх ключових проблем і завдань.

До привітань долучились Ярослав Татарин та Роман Крутий, які також бажали мешканцям Вільшаниці добробуту і сталого розвитку.

001

Гостей та учасників свята розважали насиченою концертною програмою – місцеві аматорські колективи та вокалісти, гурт “Козаки” зі Старих Кривотул – всі демонстрували цікаві виступи і номери, які захоплено спостерігала сільська публіка. Свято вдалося на славу, а тепла атмосфера недільного дня додавала багато позитивних вражень всім учасникам торжества.

Карта району

Календар новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода