• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

В Лисці урочисто відкрито оновлене відділення постійного базування екстреної медичної допомоги (ВІДЕО)

L0229 травня 2019 року громада Лисця святкувала особливо, адже в селищі урочисто відкрито оновлене відділення постійного базування Івано-Франківського обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На цю святкову для мешканців селища подію завітали поважні гості: головний лікар комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мирон Матейко, завідувач Тисменицького відділення швидкої медичної допомоги Іван Зрайко, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур.

Голова районної ради Тетяна Градюк та заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур вітали керівників і працівників закладу з цією важливою подією, бажали плідної праці та натхнення у справі збереження життя людей і надання необхідної допомоги пацієнтам, дякували лікарям за невтомну важку працю. Голова районної ради Тетяна Градюк наголосила, що в час реформування сфери охорони здоров’я відкриття оновленого відділення швидкої медичної допомоги є знаковою подією та висловила сподівання, що в майбутньому такі заходи стануть буденними.

За участю т.в.о. головного лікаря КНП “Лисецька районна лікарня” Тисменицького району Івано-Франківської області Тараса Скоропада, медиків, громадськості оновлене відділення Е(Ш)МД освятив місцевий парох, а Тетяна Градюк разом з Мироном Матейком та Степаном Мандибуром урочисто перетнули символічну стрічку.

L04

L02

L03

Під керівництвом районної і селищної влади заклад оновили, закупили всі необхідні засоби та меблі. Керівники району і надалі дбатимуть про мешканців району, охорону їхнього здоров’я та оновлення методів і заходів надання населенню необхідної медичної допомоги на високому рівні. До слова, на реконструкцію будівлі старої дитячої поліклініки під відділення Е(Ш)МД з районного бюджету виділено 50 тисяч гривень.

Головний лікар комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мирон Матейко відзначив нагородами за допомогу в покращенні матеріально-технічного стану відділення Тетяну Градюк, Івана Семанюка, депутата районної ради Романа Крутого та інших меценатів, які внесли свій неабиякий внесок у цю добру справу.

Персонал оновленого відділення екстреної медичної допомоги отримав новенькі медичні кейси для надання громаді необхідної медичної допомоги та зручності в роботі.

L05

L 01

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода