• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

19 грудня – величне свято в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді

IMG 934919 грудня 2018 року свято Миколая Ямницька об’єднана територіальна громада святкувала особливо: в місцевому храмі святого Миколая зібралися всі мешканці та гості села, адже парафія відзначала декілька знаменних ювілейних дат: 85-річчя завершення будівництва храму, 30-річчя повернення церковної громади з підпілля, а також 20-річчя душпастирської місії отця-декана Богдана Куриліва.

IMG 9312

З нагоди відзначення усіх цих релігійних свят і подій Архієрейську святу Літургію в храмі відслужив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин) за участю відомого хору ім. Г.Верьовки та місцевих парохів. На завершення Літургії Митрополит Володимир Богдана Куриліва та побажав йому бути ревним служителем у Христовому винограднику. Владика відзначив, що ця нагорода є заслугою всієї громади, яка завжди ревно дотримувалась Христової віри, відзначалася високим патріотизмом, гідністю у всі часи.

IMG 9349

IMG 9367

На велелюдне свято завітали й керівники Тисменицького району – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, які привітали отця Богдана Куриліва з визначною в його житті подією – врученням протроієрею найвищої церковної нагороди – мітри, адже раніше Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук нагородив відповідною грамотою отця Богдана за активну душпастирську діяльність, вагомий вклад у відновлення греко-католицької віри і церкви в Івано-Франківській області, духовне виховання молодого покоління.

IMG 9394

Нагородженого цією високою відзнакою митрофорного протоієрея Богдана Куриліва вітали з храмовим святом та визначними ювілейними датами в церковній історії села Ямниця численні священики, які прибули до храму святого Миколая, щоб взяти участь в Архієрейській Літургії, а також голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, який бажав наснаги та плідної праці на благо духовного розвитку громади.

Отець-митрат Богдан подякував усім ямничанам, які багато працювали задля цієї події: впорядковано церковне подвір’я, поставлено бруківку, придбано багато нових церковних речей, бо для ямничан храм є центром духовного життя, єднання з Богом, надією і захистом.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода