• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Тисменицькій дитячо-юнацькій спортивній школі – 35 років! (ВІДЕО)

DSC 1290

23 листопада 2018 року Тисменицька дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) святкувала свою 35 річницю з часу заснування. З цієї чудової святкової нагоди працівниками ДЮСШ організовано фотовиставку “Обличчя спорту”, проведено прес-конференцію серед тренерів, вчителів та спортсменів.

На церемонію вшанування ветеранів дитячо-юнацького спорту до Народного дому в м. Тисмениця завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, голова громадської організації відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, а також депутати Тисменицької районної ради Роман Крутий, Василь Гейко, Ігор Іванишин (директор ДЮСШ), начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк та голова профспілки працівників освіти в Тисменицькому районі Іван Когуч.

IMG 5527

Отець-парох храму Архистратига Михаїла (м. Тисмениця) Роман Микієвич благословив усіх присутніх, побажавши досягнення бажаних вершин у спорті.

IMG 5519

Голова районної ради Тетяна Градюк від імені Тисменицької районної ради та всіх депутатів привітала присутніх у залі учасників свята, а особливо – директора ДЮСШ – Ігоря Іванишина з цим знаковим ювілеєм, зауваживши, що всі викладачі, наставники й тренери займаються дуже корисною справою, адже фізична культура загартовує не лише тіло, а й дух людини. Тетяна Градюк наголосила, що спільне завдання керівництва району і тренерів, наставників у спорті – залучити до здорового способу життя якомога більше молоді та створити гідні умови для занять, над чим успішно працює районна влада останніх два з половиною роки. Подякувала директору школи Ігорю Іванишину. Депутатам районної ради та всім тренерам за те, що зберігають і популяризують фізичну культуру серед молоді району, побажала здоров’я, наснаги, натхнення, вдалих стартів і перемог, щоб все вдавалося у тих, хто присвятив своє життя українському спорту.

IMG 5613

IMG 5535

IMG 5564

З нагоди ювілею спортивної школи Ігоря Іванишина вітали також і заступник начальника управління спорту Івано-Франківської ОДА Костянтин Лисейко, голова відділення НОКУ в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шарабуряк, голова РК профспілки працівників освіти Іван Когуч, голова Ямницької ОТГ Роман Крутий та голова Асоціації сільських, селищних рад Тисменицького району Анатолій Лущак, декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ярослав Яців, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУГ Віра Улізько.

IMG 5576

IMG 5671

IMG 5678

DSC 1079

IMG 5766

DSC 1240

DSC 0931

IMG 5573

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять спортсменів, тренерів, яких вже немає з нами.

Тетяна Градюк разом зі Степаном Мандибуром передали спортсменам вітання від голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка, побажали нових звершень для спортивної школи, вручили відзнаки керівництва району і пам’ятні статуетки ветеранам та успішним вихованцям спортивної школи.

Заслужені нагороди й відзнаки різного рівня одержали близько 120 спортсменів.

IMG 5649

DSC 1059

DSC 1151

DSC 1164

DSC 1187

DSC 1205

DSC 1274

DSC 1281

Голова громадської організації відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін передав для потреб ДЮСШ необхідну навчальну літературу.

Директор ДЮСШ, депутат районної ради Ігор Іванишин щиро дякував усім організаторам та учасникам свята, вручивши сувенірні подарунки та подяки керівництву районної ради та районної державної адміністрації, районних засобів масової інформації, а також кращим тренерам і спортсменам Тисменицького району за вагомий внесок у розвиток спорту і фізичної культури, сприяння у відновленні і побудові спортивних споруд, залучення юного покоління до ведення здорового способу життя.

DSC 1254

Свято супроводжувалося слайдовою презентацією про історію та сучасну діяльність ДЮСШ, виступами учасників аматорського мистецтва району.

IMG 5759

IMG 5761

В теплій і радісній атмосфері спортсмени обмінювалися цікавими думками й спостереженнями, а також разом з головою районної ради Тетяною Градюк зробили спільне пам’ятне фото.

DSC 1290

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода