• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Тисмениччину відвідав Почесний Консул України в Сіднеї Ярослав Дума Оам (ВІДЕО)

IMG 541119 листопада 2018 року Тисменицький район відвідав Почесний Консул України в Сіднеї Ярослав Дума Оам.

24-27 листопада 2018 року відбудеться ХІ Світовий Конґрес Українців, започаткований ще в далекому 1967 році та спрямований на консолідацію світового українства; зміцнення і розширення своєї мережі та посилення її впливу в просуванні актуальних українських питань на міжнародному рівні, що й послужило основною метою візиту почесного гостя в Україну.

Прибувши на рідну батьківщину – в село Клубівці Тисменицького району, Ярослав Дума разом з братом Петром (наразі перший заступник Світової Управи Спілки Української Молоді) та сином Андрієм (зараз Голова Крайової Управи Спілки Української Молоді в Австралії) відвідали рідних, пригадали традиційний український побут.

Надалі гості побували з робочим візитом у Тисменицькій районній раді, де Ярослава, Петра та Андрія Думів гостинно зустріли керівники Тисменицького району – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату Тисменицької районної ради Михайло Королик, заступники голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник та Степан Мандибур, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, керівники відділів та управлінь районної державної адміністрації, т.в.о. головного лікаря КП “Тисменицька міська лікарня” Тисменицької районної ради Роман Сендецький, директор Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи Ігор Іванишин.

IMG 5328

IMG 5342

IMG 5335

Гості та учасники робочого візиту переглянули відеоролик про Тисменицький район, обговорили особливості реформи децентралізації влади в Україні та добровільного об’єднання територіальних громад, а також аспекти культурного, спортивного освітнього обміну досвідом серед молоді України та Австралії, обмінялися думками щодо важливості підтримання зв’язків між українцями та взаємодопомоги між українською діаспорою в Австралії та Україною.

IMG 5317

Голова першої в Тисменицькому районі Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий розповідав про особливості роботи громади в економічному, культурному, освітньому, медичному аспектах, наголошуючи на тому, що бюджет громади наразі вдалося збільшити втричі порівняно з ситуацією, коли села мали свої самостійні бюджети.

IMG 5364

Ярослав та Петро Думи розповідали про схожу реформу в окремих штатах Австралії, що дозволило значно зекономити бюджетні кошти.

Крім того, поважні гості жваво обговорювали питання втримання української ідентичності в чужому краї, адже після Другої світової війни до Австралії емігрувало багато українців (більше 40 тисяч, 80% з них – з Галичини), розвитку української мови завдяки суботнім українським школам, а також поширення української культури серед української діаспори та корінних жителів Австралії.

IMG 5345

На завершення візиту всі учасники спільної зустрічі обмінялися символічними подарунками та зробили спільне фото на згадку про відвідини Тисменицького району нащадками його корінних жителів у діаспорі.

IMG 5400

IMG 5411

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода