• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

18 листопада День працівників сільського господарства відзначили аграрії Тисменицького району (ВІДЕО)

IMG 5195

У третю неділю листопада своє професійне свято традиційно святкують працівники сільського господарства. Приймали вітання, отримували подяки та заслужені нагороди аграрії району 16 листопада 2018 року під час урочистих заходів, що відбулися у Народному домі м. Тисмениця за участю голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка, першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Заника, сільських голів, інших посадових осіб та ветеранів галузі.

Керівники району дякували працівникам галузі за успіхи та досягнення, бажали міцного здоров’я, щедрих врожаїв і мирного неба, зауваживши, що Тисмениччина впевнено утримує добрі показники розвитку сільського господарства та має немалий потенціал на розквіт галузі в майбутньому.

Голова районної ради Тетяна Градюк подякувала аграріям за нелегку працю на землі, віддаючи данину пошани тим, чия місія – годувати країну, адже саме з маленької зернини починається велике життя. Голова районної ради побажала всім працівникам сільського господарства, хай всі їхні дні будуть сонячними, всі врожаї – рясними, а дощі - вчасними.

IMG 5195

IMG 5198

IMG 5158

 За підсумками роботи кращі у своїй діяльності працівники аграрного сектору отримали грамоти та грошові винагороди районного рівня. Відзнаки вручили понад шістьом десяткам ветеранів сільського господарства.

Спільні грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради за багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та грошові винагороди отримали кращі сільгосппідприємства та фермерські господарства району за підсумками року.

DSC 0697

DSC 0753

Кращими із виробництва зерна визнано ТзОВ ВТФ “Угринів”, філія ПрАТ “Зернопродукт” МХП “Перспектив”, кластер “Карпати” Агрохолдингу “Мрія”. Найкращі показники із збирання технічних культур та картоплі у ТОВ ВТФ “Угринів” та фермерського господарства “Василишина Василя Івановича”. Лідерами із виробництва молока та м’яса у районі стали ТОВ “Ямниця”, а із виробництва яєць – ПАТ “Агрохолдинг Авангард”.

Кращими серед підприємств переробників сільськогосподарської продукції визначено: ПП “Фицик І.В.”, ПП “Бубнів Н.І.”, ПП “Стасюк О.Б.”.

Серед фермерських господарств кращим визнано господарство “Василишина Василя Івановича”.

DSC 0631

За активну участь у проведенні та організації ярмарку “Золота осінь-2018” відзначили господарство “Василишина Василя Івановича” та ТОВ “Маяк”.

За співпрацю сільськогосподарських підприємств з органами місцевого самоврядування та особливий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва району кращим визнано ТОВ “ШТЕРН АГРО”.

18 працівників галузі та 35 ветеранів сільськогосподарського виробництва за належну організаторську роботу та особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва району нагороджено Подякою та грошовою винагородою.

Музичні вітання працівникам сільського господарства району дарували учасники аматорського мистецтва Тисмениччини.

IMG 5153

IMG 5163

IMG 5262

IMG 5266

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода