• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

13 листопада в Клубівцях урочисто відкрито новий спортивний зал для молоді (ВІДЕО)

DSC 0283

13 листопада 2018 року село Клубівці Тисменицького району святкувало по-особливому: відкрито новенький спортивний зал для школярів та молоді.

Ініціатором побудови цього спортивного комплексу для молоді став депутат Тисменицької районної ради Юрій Проценко, який завдяки своєму ентузіазму довів, що немає нічого неможливого, коли ти працюєш для громади, що разом з великою командою ти зможеш все!

Діти, молодь, вчителі, мешканці села, численні гості: народний депутат України Михайло Довбенко, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, а також депутати Тисменицької районної ради Роман Крутий, Іван Тимчук, Михайло Юркевич, Ігор Іванишин, голова громадської організації відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, сільський голова с. Клубівці Богдан Рекетчук та багато інших – всі завітали на відкриття нового спортивного залу в Клубівцях.

DSC 0263

Символічну стрічку до новенького спортивного закладу урочисто перерізали народний депутат України Михайло Довбенко та голова районної ради Тетяна Градюк.

IMG 4615

DSC 0283

У своєму виступі голова районної ради Тетяна Градюк висловила щиру вдячність депутату районної ради, представнику громади села Клубівці Юрію Проценку за ідею та реалізацію проекту побудови цього спортивного об’єкта, попередньому голові районної ради Романові Крутому за всебічне сприяння у побудові спортивного залу. Подякувала депутатам Тисменицької районної ради  Іван Тимчуку, Михайлу Юркевичу, Ігорю Федоришину, Ігорю Іванишину та всьому депутатському корпусу районної ради, депутату Івано-Франківської обласної ради Михайлу Королику, народному депутату України Михайлу Довбенку. Тетяна Градюк акцентувала на тому, що, як і в епізоді відомої казки, треба бігти щодуху для того, щоб залишатися на місці, а для того, щоб потрапити кудись, треба бігти як мінімум вдвічі швидше. Спільна мета об’єднала всю громаду. До слова, на спорудження та облаштування спортивного залу з різних джерел фінансування залучено близько 7,5 мільйона гривень, в тому числі: з державного бюджету – 2 млн грн; з обласного бюджету – близько 2 млн грн; з районного бюджету (в тому числі на придбання деякого обладнання та інвентарю) – понад 1 млн 600 тис. грн; з сільського бюджету села Клубівці – понад 2 млн грн.

DSC 0382

За розвиток фізкультури та спорту в Тисменицькому районі депутата районної ради Юрія Проценка, сільського голову Богдана Рекетчука, директора школи Володимира Пронюка керівники району Тетяна Градюк та Іван Семанюк нагородили спільними подяками. Вчителю фізичної культури школи Ігорю Павлюку вручили два комплекти м’ячів – футбольних, баскетбольних та волейбольних.

DSC 0403

DSC 0412

IMG 5024

До привітань приєднались також і заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, народний депутат України Михайло Довбенко, голова громадської організації відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін.

IMG 4828

IMG 4783

DSC 0420

IMG 4922

Надія Діденко, Тетяна Ляхович, Віктор Поляков – майстри спорту, учасники багатьох Олімпійських ігор – спільно з головою громадської організації відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирославом Карабіним привітали господарів свята та вручили подарунки для учнів школи.

IMG 5031

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик передав вітання від голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича та особисто відзначив тісну співпрацю Юрія Проценка з обласною радою в залученні коштів обласного бюджету для здійснення цієї високої мети, яка для всіх в 2011 році вважалася нездійсненною. Дітям побажав вірити у здійснення своїх мрій.

Королик

Урочиста частина супроводжувалася виступами школярів та представників аматорського мистецтва села, а на завершення свята отець-декан Петро Скрипник окропив спортивний зал освяченою водою.

IMG 4727

IMG 4736

IMG 4938

DSC 0309

IMG 4717

IMG 4948

IMG 4742

IMG 4996

IMG 5034

DSC 0503

IMG 4611

IMG 4608

IMG 4605

IMG 4599

IMG 4600

IMG 4617

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода