• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

В Пітричі освячено відновлений храм (ВІДЕО)

f3День 08 листопада 2018 року для мешканців присілка Пітрич, що належить до села Козина Тисменицького району, став пам’ятним і незабутнім – після довгої клопітної праці завдяки зусиллям жителів села, майстрів та багатьох жертводавців відновлено старовинний храм святого Дмитрія та освячено його з нагоди великого храмового свята – дня святого Дмитрія.

З хлібом-сіллю, щиросердечними поетичними рядками й побажаннями вітали Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина на території храму місцеві юні дівчата й парох – отець Богдан Шукост. 

З нагоди освячення храму відправлено архієрейську службу Божу, у якій взяли участь Володимир Війтишин, отець-декан Богдан Курилів та священики з довколишніх сіл Тисменицького району.

Під час святочної Літургії разом з парохом храму отцем Богданом та запрошеними священиками Митрополит Володимир Війтишин освятив оновлений і відреставрований храм святого Дмитрія ззовні та зсередини, здійснив чин освячення престолу і кивота в храмі, а також чин висвячення в диякони піддиякона Святослава (родом з села Павлівка Тисменицького району).

f5

f3

На свято в цей маленький мальовничий куточок завітали також і голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України Любомир Пасічняк.

f1

Голові Тисменицької районної ради Тетяні Градюк, голові Тисменицької районної державної адміністрації Івану Семанюку, всім жертводавцям і спонсорам відновлення храму, старшому брату храму Василю Пителю Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин вручив Грамоту з нагоди відновлення храму та освячення престолу за посильний внесок у відновлення церкви і щирі зусилля, докладені до відновлення церкви, за жертовність і матеріальну підтримку, побажав щедрих Божих благодатей та заступництва Пресвятої Богородиці, уділив благословення на сповнення добрих діл для блага Церкви й України.

Керівники Тисменицького району Тетяна Градюк та Іван Семанюк привітали святочну громаду, побажали Господньої опіки й благословення, добра і всіляких гараздів та вручили спільну Подяку за значний особистий внесок у відновлення храму депутату Тисменицької районної ради четвертого та п’ятого скликань, старшому брату храму св. Дмитрія Василю Пителю та грошовий сертифікат на суму 10 тисяч гривень отцю-пароху цього храму Богдану Шукосту.

f2

У відновлення старовинного храму святого Дмитрія свій вагомий внесок вклали всі – і жертводавці, і парафіяни, і районна влада, і народні депутати України Михайло Довбенко та Віктор Кривенко, які уділили на реставрацію церковці понад 200 000 гривень.

В свою чергу, Василь Питель дякував усім спонсорам та жертводавцям храму, майстрам, обласній і районній владі за фінансову підтримку у справі відновлення храму, та всім мешканцям села, які долучились до цієї нелегкої роботи.

Подвійне велике храмове свято в Пітричі завершилось спільним виконанням духовного Гімну України “Боже Великий, Єдиний”, єлеопомазанням та водосвяттям за участю Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода