• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

01 листопада Тисмениччина урочисто відзначила століття від часу проголошення ЗУНР (ВІДЕО)

IMG 448701 листопада 2018 року виповнилося 100 років з часу утворення Західноукраїнської Народної Республіки та Листопадового чину.

Ця вагома в історії українського державотворення подія об’єднала у Народному домі міста Тисмениця керівників Тисменицького району – голову районної ради Тетяну Градюк, голову районної державної адміністрації Івана Семанюка, заступника голови районної ради Ігоря Федоришина, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Михайла Королика, заступників голови райдержадміністрації Володимира Заника і Степана Мандибура, керівника апарату РДА Ярослава Татарина, міського голову міста Тисмениця Степана Сворака, членів районного Братства воїнів ОУН-УПА, представників інших громадських організацій та районних служб, представників установ, організацій, громадськості Тисменицького району.

IMG 4441

IMG 4465

 Святкова історична подія під назвою “ЗУНР – провісниця держави Україна” відобразилась низкою урочистих заходів: від керівництва району та міста молодь поклала квіти до пам’ятника Борцям за волю України та Героям Небесної Сотні.

DSC 0027

Про доленосну подію української історії, її знаковість, передумови та наслідки, відомих державних та політичних діячів, імена яких нерозривно пов’язані із проголошенням у 1918 році на території західних областей сучасної України незалежної держави – ЗУНР розповідав міський голова міста Тисмениця Степан Сворак та говорили ведучі святкової програми. 

IMG 4474

Змонтований зі світлин та історичних кадрів відеоролик став ретроспективою подій столітньої давнини, в якому була яскраво відображена одвічна боротьба української нації за волю і незалежність.

За активну участь у процесі українського державотворення в рамках відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки двох мешканців району, які боролися за незалежність України в лавах Української Повстанської Армії, відзначено нагородами.

Грамоту Івано-Франківської обласної ради та ювілейну відзнаку “100 років Західноукраїнської Народної Республіки”, а до цього від районної влади – фінансову допомогу учаснику бойових дій ОУН-УПА Мельнику Миколі Васильовичу, жителю села Побережжя, вручили голова районної ради Тетяна Градюк, голова районної державної адміністрації Іван Семанюк та депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик. Таку ж нагороду отримав учасник бойових дій ОУН-УПА Якимчук Іван Федорович із міста Тисмениця. Борців за волю України присутні у залі вітали оплесками і стоячи.

DSC 0055

IMG 4475

DSC 0059

Величний дух народу і глибину української історії від часів княжої доби і до сучасних подій, відображений у пісні, танці та інструментальних композиціях, майстерно передали учасники аматорського мистецтва Тисмениччини.

IMG 4487

IMG 4485

IMG 4493

IMG 4498

IMG 4516

IMG 4523

IMG 4524

Святковий захід завершив гімн Січових Стрільців – патріотична пісня “Ой у лузі червона калина” у спільному виконанні всіх учасників урочистої програми.

IMG 4536

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода