• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Ключові питання реорганізації АТ “Прикарпаттяобленерго” обговорили на робочій зустрічі керівники Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації

IMG 443501 листопада 2018 року в Тисменицькій районній раді відбулася робоча зустріч керівництва району – голів Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації Тетяни Градюк та Івана Семанюка, заступника голови районної ради Ігоря Федоришина, заступників голови районної державної адміністрації Володимира Заника та Степана Мандибура, керівника апарату райдержадміністрації Ярослава Татарина за участю заступника голови правління з адміністративної діяльності АТ “Прикарпаттяобленерго” Миколи Чернявського та представників філії “Центральна” щодо особливостей проходження процесу реорганізації АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Керівники обговорювали процес реорганізації ринку електропостачання, в ході якого всі обленерго будуть поділені на окремі організаційні структури, одна з яких буде займатися передачею електроенергії та підключенням нових споживачів, інша – продажем електроенергії споживачам. Таким чином, ринок стане конкурентним, а обленерго втратять своє монопольне становище.IMG 4432

В результаті укрупнення філій АТ “Прикарпаттяобленерго” у новому форматі працюватимуть сім об’єднаних філій: “Західна”, “Північна”, “Карпатська”, “Коломийська”, “Східна”, “Центральна” та “Південна”.

Філія “Центральна” об’єднала Івано-Франківський та Лисецький РЕМ. Відтепер абоненти Тисменицького району належатимуть до філії “Центральна”, головний офіс якої знаходиться в приміщенні Івано-Франківського РЕМ АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Керівники району та філії “Центральна” обговорили також і порядок наповнення бюджету Тисменицького району у вигляді податків на доходи працівників відокремленого структурного підрозділу “Лисецька служба експлуатації електричних мереж”, а також подальшу співпрацю з філією “Центральна”.

IMG 4426

IMG 4435

Карта району

Календар новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода