• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

В Єзуполі відкрито перший пункт постійного базування екстреної медичної допомоги (ВІДЕО)

001

25 жовтня 2018 року громада Єзуполя святкувала особливо, адже в селищі відкрито пункт постійного базування “Єзупіль” Івано-Франківського обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На цю святкову для мешканців селища подію завітали поважні гості: головний лікар комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мирон Матейко, заступник головного лікаря комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ігор Бойчук, начальник відділу медицини катастроф, мобілізаційної роботи та спеціальних питань Івано-Франківської ОДА Лідія Сенюта, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, сільський голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, секретар Ямницької сільської ради Юрій Проценко, депутати районної ради Михайло Юркевич та Марія Щербяк, голова селища Єзупіль Ганна Кушнір.

231

Голова районної ради Тетяна Градюк та голова районної державної адміністрації Іван Семанюк вітали керівників і працівників закладу з цією знаковою подією, згадували історію утворення центру екстреної медичної допомоги. Лідія Сенюта та Мирон Матейко розповіли  про важливість реформ  у медичній галузі, забезпечення матеріально-технічною базою, створення якісних умов для персоналу.

За останніх два роки за ініціативи депутата Тисменицької районної ради Михайла Юркевича та за підтримки голови постійної комісії районної ради з питань бюджету Романа Крутого з районного бюджету на реконструкцію пункту постійного базування виділено 542 тис. гривень, 40 тис. гривень профінансовано з селищного бюджету за ініціативою селищного голови Ганни Кушнір.

За ініціативи та сприяння депутата районної ради Марії Щербяк, яка завше переймається не тільки питаннями й наболілими проблемами рідного населеного пункту Побережжя, а й всебічно сприяє іншим громадам Тисменицького району, до оновленого пункту постійного базування закуплено новенькі меблі.

Під керівництвом районної державної адміністрації заклад оновили, закупили всі необхідні засоби. Керівники району і надалі дбатимуть про мешканців району, охорону їхнього здоров’я та оновлення методів і заходів надання населенню необхідної медичної допомоги на високому рівні.

Символічну стрічку оновленого медичного закладу урочисто перетнули Тетяна Градюк, Іван Семанюк та поважні гості. За доброю українською традицією місцевий парох о. Володимир окропив освяченою водою приміщення та всіх присутніх. “Многая літа” всім співали працівники Єзупільської дитячої музичної школи. 

001

3334

20181025 124752

DSC 1720

DSC 1723

DSC 1724

За вагомий вклад у розвиток медицини в Тисменицькому районі спільною подякою голови Тисменицької районної ради та голови Тисменицької районної державної адміністрації Тетяна Градюк та Іван Семанюк нагородили депутата районної ради, фельдшера комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Михайла Юркевича.

Головний лікар комунального закладу “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мирон Матейко відзначив нагородами за допомогу в покращенні матеріально-технічного стану Єзупільського пункту постійного базування та умов перебування медичного персоналу Тетяну Градюк, Івана Семанюка, Степана Мандибура, депутатів районної ради Романа Крутого, Юрія Проценка, Михайла Юркевича, селищного голову Ганну Кушнір та спільно з Лідією Сенютою подарував персоналу оновленого пункту екстреної медичної допомоги медичний кейс для надання громаді необхідної медичної допомоги та зручності в роботі, бажаючи, щоб добрі справи завжди надихали всіх на шляхетні вчинки.

 

432

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода