• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

14 жовтня - відкриття меморіального комплексу в Чернієві (ВІДЕО)

DSC 539614 жовтня 2018 року село Черніїв святкувало особливо: у день Покрови Пресвятої Богородиці, коли наша держава відзначає День захисника України, День Українського козацтва та 76 річницю створення УПА, в селі урочисто відкрито меморіальний комплекс воїнам Української Повстанської Армії, полеглим у боротьбі за волю України.

На свято завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, яких гостинно зустрічав господар свята – сільський голова Богдан Грейда. Урочистою ходою разом з усією черніївською громадою, учасниками бойових дій та молоддю в етнічних костюмах під марші оркестру керівники вирушили до меморіального комплексу, який освятили парохи місцевих храмів та відправили молебень.

DSC 5341

DSC 5347

DSC 5358

DSC 5362

DSC 5396

Голова районної ради Тетяна Градюк наголосила, що символічним є те, що відкриття меморіалу відбувається саме в День захисника України, коли ми, зберігаючи пам’ять про минулі подвиги Героїв України, аж тепер усвідомлюємо справжнє значення слів “Захисник України”, просякнутих болем, тугою, відлунням війни, яка і сьогодні забирає життя багатьох українців в боротьбі за незалежність і територіальну непорушність. Тетяна Градюк подякувала громаді села Черніїв за європейський підхід до розвитку села та організації справ його мешканцями, адже меморіал споруджено виключно за кошти сільського бюджету, мешканців та меценатів Чернієва.

До привітань приєднався і заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур, дякуючи мешканцям Чернієва за вагомий вклад в культурний розвиток села.

DSC 5419

DSC 5448

DSC 5465

DSC 5475

До слова районна влада теж не стоїть осторонь багатьох проблем життєдіяльності Чернієва: за три останніх роки з районного бюджету на потреби соціально-економічного, культурного, освітнього розвитку громади виділено майже 2 млн 400 тис. гривень.

Урочистості продовжились святковим концертом місцевих аматорських колективів, які наповнювали святкову атмосферу духом радості, піднесення та миру.

DSC 5500

DSC 5527

DSC 5541

Фото - редакція газети "Вперед"

Відео - Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина»

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода